Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem érzek mozgást, ugye nincs...

Nem érzek mozgást, ugye nincs baj?

Figyelt kérdés
15+5 hetes vagyok. Egyszer éreztem mintha megmozdúlt volna, izomrángás szerü érzés a múlthéten. Azóta semmi, csak alig érezhető húzódás ahogy a méhem nő. Vizsgálatom csak karácsony környékén vagy után lesz. Mozognia kellene már, vagy még nemfontos?

2015. dec. 6. 06:52
 1/7 kikkina88 ***** válasza:
Szia. Egyaltalan nem kell meg ilyenkor erezned.teljesen normalis meg jopar hetig.megnyugodhatsz.hanyadik baba lesz?lehet h amit ereztel sem az volt meg.eloszor olyan 16-18-20hetesen szokott erezheto vallni a picurko.:-Dmegnyugodhatsz
2015. dec. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Bocs, de kezdek agybajt kapni, ha ilyen butasagot olvasok!

Ha venned a faradsagot es utanaolvasnal tufnad, hogy altalaban 20. Hettol erezheto magzatmozgas, de van hogy kesobb es az sem olyan, hogy kirugja a haz oldalat,-es akkor nem kellene buta kislany modjara gykn kerdezni ostobasagokat!

2015. dec. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, 15+4 hetes vagyok, egyik nap szinte végig éreztem valami mozgást, azóta szinte semmi, persze én is agyalok, nem bűn ez. Nekem 2. baba lesz, pénteken megyek dokihoz, izgulok de tényleg korai még konkrét mozgásokat, rúgásokat érezni.
2015. dec. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elso babaval en 18 hetesen ereztem eloszor a mozgast, de utana is volt meg egy ideig, hogy csak estenkent ereztem, amikor lefekudtem. Ha mozgasban voltam, akkor nem tunt fel.

A 2. babat hamarabb ereztem, de szerintem azert, mert akkor mar felismertem a gyenge mozgast is.

2015. dec. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Első babám lesz, és úgy tudom kérdezni nem bűn, és nem kerül semmibe se 2-es...


Köszönöm a válaszokat :)

Azon viszont gondolkodom, vagyis még lebegő gondolat mert nemigen tudok vele mit kezdeni; hogy a párom 2m magas és én se vagy ok kicsi, és a védőnéni mondta hogy idővel a baba mérete nagyobb lesz a hetéhez viszonyított átlag méretekhez. Ez késöbb összefüggésben lehet hogy mikor érezhetem a tényleges mozgását? :) 19? 20 hét?


Akit zavar a naív kérdés ne válaszoljon, de tényleg ez az első terhességem és még keveset tudok a dolgokról... Nem vagyok az a 30-as korosztály mint az átlag....

2015. dec. 6. 08:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia én most léptem a 15.hétbe , tegnap pihenés közben beszélgettem a babommal és megmozdult igaz csak pár másodpercig éreztem aztán azóta nem.

22/L

2015. dec. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is éreztem ezeket az izomrángásokat a 16 héttől, de napi szinten a 18. héttől érzem, de van amikor csak napi 1-2x mutatja meg magát, de van amikor egész nap ficánkol! jelenleg 20 hetes vagyok, már a párom is érzi és látja a mocorgását, elég nagyokat szokott rúgni :)
2015. dec. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!