Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes kismama vagyok. Jó...

22 hetes kismama vagyok. Jó pár hete érzek gyors remegésszerű mozgást (vibráló) érzés ilyen rossz megfogalmazasban. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg a baba?
2015. jún. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olyat én is szoktam érezni, de nem tudom konkrétan mi lehet :) Én 24 hetes vagyok:)
2015. jún. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló!Értékelem,hogy írtál,de az érdekelne,hogy mitől lehet nem az,hogy az a baba,ugyanis én is tudom.A védőnőm és az orvos érdemi választ nem adott,gondoltam itt kérdezek...
2015. jún. 23. 11:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, úgy gondoltam hogy a bab mozgàsa lehet, pl gyorasan rugdos,vagy forog..

Ên 80%ban így èreztem a fiam, gondolom függ milyen idegekhez èr ès ezèrt nem mindig egyformàk az èrzetek...

2015. jún. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csuklik? :)
2015. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is a csuklásra következtettem,de nagyon furcsa érzés és már nagyon korán,tehát több hete fedeztem fel.Néha sokáig tart,néha csak ezt a remegést érzem.
2015. jún. 23. 11:50
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért nem mondott konkrétat az orvos és a védőnő, mert ők sem látnak bele a hasadba, hogy éppen fordul, bukfencezik, kezével kalimpál vagy rúg a babád, esetleg csuklik. Ő még kicsi, helye is van bőven, de eljön az az idő is, amikor egyértelműen fogsz érezni mindent.
2015. jún. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!