Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Már legalább egy órája...

SOS! Már legalább egy órája fáj folyamatosan a hasam és a derekam. Baj lehet?

Figyelt kérdés
36 hetes terhes vagyok. Úgy érzem mindjárt megjön.
2015. dec. 6. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy elkezdődött a tágulási folyamat, ez 36 hetesen már normálisnak mondható.


Én akkor kezdenék aggódni, ha erősen görcsölne a hasam, annyira, hogy nem tudok felegyenesedni, megmozdulni.


De ha az megnyugtat, hívd fel az orvosod, már ha van, vagy menj be az ügyeletre, hogy ránézzenek a babára.


Más nem tudja a "helyedben érezni magát", szóval ha úgy érzed, valami esetleg nem stimmel, akkor jobb biztosra menni.


A babát érzed mozogni?

A hasad is be van keményedve?

2015. dec. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nalam ugy kezdodott a szules,hogy fajt a hasam,majd annyira kemenyedtem 5 percenkent,hogy nem kaptam levegot. De nem gorcsoltem. Szerintem is hivd fel az orvost,vagy ha lehetoseg azt jobban adja akkor ugyelet!
2015. dec. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy zuhanyt és ha úgy érzed, hogy nem csillapodik (sőt erősödik), akkor menj be a kórházba megnézetni.
2015. dec. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére már elmúlt.
2015. dec. 6. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Örülök.

Akkor ez simán annyi, hogy elkezdtél tágulni.

Ennek örülni kell, mert ha ebből "sok van" még szülésig, akkor könnyebb lesz a szülésed.

2015. dec. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!