Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27. hét +13-4kl. Tudom ez...

27. hét +13-4kl. Tudom ez rengeteg. Volt már ilyen mértékű hízása valakinek?

Figyelt kérdés
Az elején valóban többet ettem a rosszullétek miatt, de már nem. 161cm vagyok és 56kl-rol indultam és most 70kl vagyok. Mi lesz még a végéig. El vagyok keseredve.

2015. dec. 6. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 44-ről indultam, 16. hétig híztam ennyit. Végül plusz.25 kg-val mentem szülni. Szülés után három hónappal már 52 kg voltam, ez alá nem mentem szerencsére. Én nem idegeskedtem a terhességem alatt ezen, az orvosom sem szólt érte, védőnőm se piszkált, sőt az intimtornász gyógytornászom is azt mondta, hogy ne stresszeljek ezen, ő is 20-25 kg-t hízott mindkét gyerekével, és ott állt előttem 40 évesen full lapos hassal, striák, logó bőr nélkül. Ő azt mondta, hogy se tornáznia, se diétáznia nem kellett, leolvadtak róla a kilók. Én is így voltam ezzel.
2015. dec. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
En 32 hetes vagyok es 27. Heten 13 kgnal jartam, holnap megyek vedonohoz, de mar rettegek. Oda sem fogok nezni, hogy mennyit mer, megkerem hogy ne is mondja el. 163 cmrol es 60 kgrol indultam. Most minimum 75 vagyok. Sokat eszel?Hogy erzed? En nagyon odafigyelek, de nagyon hizok....
2015. dec. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen,én is így voltam.Mi ezzel a baj?Majd lemegy a felesleg,ha megszületett a babád.Nem mindenki hízik csupán 9 kilót.
2015. dec. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3.hónapig többet ettem, mert csak úgy éreztem jobban magam a rosszullétek miatt. Mostmàr úgy eszem, mint a terhességem előtt. Szeretem az édességet, de előtte ez nem okozott gondot. F3lek a vàltozàstól...párom nem hiszem, hogy megcsalna, de nem szeretném, hogy kihűljön a dolog, mert màr nem úgy néz ràm.

Kicsit megijedtem amúgy, mert nem olvastam ilyen mértékű hízásokról.. köszi a vàlaszokat. És kitartàst nektek!! :)

2015. dec. 6. 22:25
 5/12 anonim ***** válasza:

24. héten 12 kg-nál járok, én is sokallottam kicsit, de a védőnő meg volt elégedve vele. A férjem szerint pedig a legszebb vagyok, tudja hogy a szülés után az összes pluszt el fogom tüntetni, és ez most a baba miatt van. Sokáig voltak falásrohamaim, nekem ez volt rosszullét helyett, amúgy is alacsony vagyok (165 cm), a terhesség végére úgy fogok kinézni mint az m&m's cukrok a reklámban :D

Annyira nem aggódok, próbálok odafigyelni, hogy ne sok szénhidrátot egyek, több-kevesebb sikerrel. 53 kg voltam, 62 kg vagyok.

2015. dec. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én éppen így jártam, mint Te. Az első trimeszterben és a második elején híztam a legtöbbet. Az első trimeszterben folyamatosan hányingerem volt, csak akkor voltam jobban, ha ettem és főként a magas szénhidráttartalmú keményítő ételeket. Szerintem nálam a sok hányingert az epe- és reflux problémáim okozták, ezért csak akkor kezdek újabb terhességbe, ha ez megoldódott.

A lényeg, hogy 27. hétre 10 kg-t híztam, ami azóta is stagnál.

DE kb. 25 héttől mostanáig - a 33. hétig - alig valamit, mert lényegesen kevesebbet tudok enni (egyszerűen nincs hely a babának és az ételnek egyszerre), visszatért a hányinger és szörnyű refluxom van. Több olyan nőt ismerek, akik hasonlóan a terhesség utolsó trimeszterében nem híztak sokat, csak a baba.

Esetleg próbáld meg a szénhidrátdiétát.

2015. dec. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jaj de jó olvasni,hogy nem csak én híztam ennyit... 34 hetes kismami vagyok,és 21 kg plusz van rajtam.... Én már rettegek attól,hogy mennyi leszek szülésnél... Első babámat várom, 57kg-val kezdtem... 170cm vagyok,amig 13-15 kg plusz volt rajtam sokan dicsértek,hogy csak hasra híztam... Mikor mondtam,hogy hát nem el se hitték...
2015. dec. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

32. Hétben vagyok..

45ről indultunk, 67 vagyok most..

Teljesen normális hidd el :)

Van aki aztán sipp supp leadja, van akin fent marad egy kicsi, de ne keseregj emiatt :)

2015. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27.hétben 13 kg plussznál jártam, vége 22 kg lett 40.héten. 10 hetes korában már csak 6 kg volt rajtam (172 cm 60kgról indultam), de csak kicsivel a gyerek 3.szülinapja előtt lettem újra 60. Pár hétre rá terhes lettem és most a 18.hétbe lépek, +4kg fölött vagyok eddig.
2015. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

35.héten vagyunk és +18kg tartok....:( Már nem eszem sokat, hát kíváncsi vagyok a végére és, hogy mennyi idő lesz leadni.

Fura ìgy látni az arcomat is.. :D De a babánk egészséges legyen ez a lényeg!

Hajrá lányok!!!:))

2016. jan. 30. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!