Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon ures a petezsak?

Vajon ures a petezsak?

Figyelt kérdés
Ma voltam eloszor a nogyogyasznal. 7 hetes terhesen csak egy petezsakot latott az orvos. Szerinte csak 4 het es 5 napos. A bal petefeszkemben volt a peteeres megis jobb oldalt agyazodott be. Szerinte ezert van meg csak petezsak mert tovabb tartott a beagyazodas.viszont mikor mrgmondtam h 14-en csinaltam eloszor pozitiv tesztet akkor azt mondta hogy gond lehet. Egy het mulva vissza kell menjek. Par napja csinaltam meg egy utolso tesztet es az is pozitiv volt. Nagyon eros volt a csikom. Szerintetek mi tortenhetett? Ugye nem ures a petezsakom ha a teszt pozitivat mutatott?

2015. dec. 7. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbálj ne idegeskedni, majd csak beindul a szívműködés.
2015. dec. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is meglesz a picur nyugi :)
2015. dec. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de ugyanez volt velem tavasszal. Missed ab lett a vége. 14-én lett pozi a teszted azóta már sok idő eltelt.persze én is csináltam egy csomó tesztet mind pozi lett de baba mégsem lett belőle :-( de drukkolok hogy ne igy legyen.
2015. dec. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Nina04 válasza:
Szia ! A legfontosabb tényleg az hogy ne idegeskedj, tudom könnyű ezt mondani de hidd el ezen már nem tudsz változtatni. Bízz a legjobban de számíts a legrosszabbra. Nagyon nehéz tudom , mert két vetélésen vagyok túl. A teszt csak a hormonszintet mutatja és attól még lehet üres a petezsák. Nekem is ugyanez volt év elején csak én 8 hetesen mentem és akkor 5 hetesnek mondták de nekem sajna akkor nem jött össze. :( De lehet egy késői peteérésből van és egy hét múlva lesz szívhang is . :) Én most 18 hetes kismama vagyok pedig már azt hittem nem lesz természetes úton. Kitartást erre az egy hétre és keress másik orvost is ha az megnyugtat, én ezt tettem. Írj majd hogy mi volt!! :)
2015. dec. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben, megírom. Köszönöm a biztatást.
2015. dec. 8. 12:33
 6/10 A kérdező kommentje:
Hetfon voltam a nogyogyasznal es azt mondta hogy nem fejlodik tovabb a baba. Aztan meglatta a szikholyagot es azt mondta h van 20% esely arra hogy megmaradjon. Jovo heten kel visszamenjek.
2015. dec. 16. 05:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi lett veled kérdező?
2016. jan. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos karácsonykor elvetéltem. Szerencsére nem kellett művi befejezés. A doktor azt mondta, hogy az első menstruáció után újra lehet próbálkozni. Köszönöm, hogy érdeklődtél.
2016. jan. 19. 17:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Tavaly májusban nekem is volt de műtéttel kellett befejezni, most pedig már 12+3hetes vagyok 63mm a baba mindene megvan izgága kis életke! Kívánomhogy mihamarabb legyen baba!
2016. jan. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Neked meg jó babavárást :)
2016. jan. 21. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!