Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy néha feszít,...

Normális hogy néha feszít, szurkál a hasam? 5 mm-es a petezsák, vajon hány hetes lehetek? Ilyenkor nő a méh? Néha a szeméremcsontom is érzem.

Figyelt kérdés
2008. aug. 21. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:

kb 5 hetes terhes lehetsz, de ha megállapították a petezsák méretét , meg tudod a legutóbbi mensi dátumát , akkor rajt kell lennie az uh-s papírodon mennyi idős terhesség.

A beágyzódás után megkezdődik a méhszalagok nyúlása, ami fájdalmas legtöbbször, de ha késszerű nyilalások több másodpercesek, mint mikor nagyon beszorul a levegő, és még darabos vérzés is van az már rosszat jelent, de addig is normális egy minimális fájdalom.

2008. aug. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Normális kis szurkálások vannak és feszít. De nem fáj. Az uh-s papíron annyi van rajta hogy korai grav. Gondolom korai terhesség.
2008. aug. 21. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, korai terhesség. Szerintem k.b. 4 hetes lehetsz. Nekem 8.6 mm-re mondták, hogy k.b. 5-6 hetes lehetek. Gratulálok!
2008. aug. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha az utolsó menzim első napjától kéne számolnom akkor már a 7. hétben vagyok. De 30-32 naposak a ciklusaim és a 20. nap volt pé-m úgyhogy valahogy az 5.hét környékén kell lennem. Na mindegy, majd kiderül.

Köszönöm a válaszokat! Sok boldogságot!

2008. aug. 21. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!