Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Semmi étvágyam nincs. Normális...

Viki172839 kérdése:

Semmi étvágyam nincs. Normális ez?

Figyelt kérdés
A terhesség elején tartok és egyáltalán semmi étvágyam nics. Állandóan hányingerem van, még a víztől is. Egész nap el tudnék lenni étel nélkül.Néha úgy érzem, na most eszem, de mire elkészítem, már nem tudom lenyelni, a párom meg folyton veszekszik emiatt. Nagon ártok vele a babának? Mondjak valamit a dokinak erről? Szerdán megyek. Segítsetek légyszi, borzasztó napjaim vannak.

2015. dec. 7. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez normális sajnos.

Nekem második terhességemnél volt 0-24-ben hányingerem, csak zacskós levest tudtam enni egész nap és egy kis ásványvizet ittam. Meg a jégkrém lecsúszott.

Nekem sem volt étvágyam, de ezeket leerőltettem valahogy.

2015. dec. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És meddig tart ez? Nem magamat féltem, hanem a babát. Első terhességem 22 évesen. Néha én is magamba erőltetek egy kis burgonyapürét és a levest is megszoktam kívánni, de ennyi.
2015. dec. 7. 14:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Jaj,ne aggódj és főleg ne erőltesd az evést,ha nem megy.A picinek semmi baja nem származik abból,ha te egyelőre nem tudsz enni normálisan.

Hetente,sőt naponta is változhatnak ezek a dolgok,szagokra,ízekre lehetsz érzékeny,vagy pár nap múlva éppen megkívánod azt,amit előtte nem szerettél.A babavárás ilyen,hidd el,semmi különös nincs ezzel.Majd a hetek múlásával kitapasztalod,mi az,ami segít könnyebbé tenni ezt az időszakot.

2015. dec. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2015. dec. 7. 14:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem se volt étvágyam ,semmit se tudtam megenni ,muszályból erőltettem le valamit,nem birtam kajára nézni , húsra főleg nem,szagundorom volt a 12-13 hétre enyhült , egyes kajákat még most se eszek meg,de már eszek rendesen.
2015. dec. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én gyakorlatilag savanyú uborkáról vagyok pont ma 1 hete, néha egy kis levesről, és burgonyapüréről, de az is este esik jól, ja és lekvár... a sziilva lekvár lett a mindenem, de nagyon keveset tudok csak enni.
2015. dec. 7. 14:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális sajnos. Én 4 hónapig fekve vergődtem, mint egy partra vetett hal. Enni is csak fekve tudtam, ha már megemeltem a fejem, minden kijött.

Amint kevesebbet hànytam, akkor se jött vissza az étvágyam, és még most se kívánom a kedvenc ételeimet, inkább a lightosakat. De húst, tojást nagyon sokáig nem tudtam enni. Tojást azóta se...

Előnye: 22 hetesen -2 kg-nàl vagyok :)

2015. dec. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A nem evéstől én is gyengének érzem magam. Remélem ettől még fejlődik a babám. Köszi a segítséget. Kicsit nyugodtabb vagyok.
2015. dec. 7. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!