Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mint mindenki tudja nagyon...

Leendő anyuka kérdése:

Mint mindenki tudja nagyon meleg van étvágyam szinte semmi de ha meg belém erőltetem kijön belőlem most. Mit csináljak? Félek h a babának baja lessz

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne baja? Melegben alapból kevesebbet eszik az ember, a lényeg a folyamatos folyadékpótlás. Ha ez meg van, akkor mindegy mennyit eszel, éhen nem fogsz halni.
2014. jún. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
8 hetes vagyok szóval ugymond a kritikus korszakba :/
2014. jún. 12. 13:04
 3/7 A kérdező kommentje:
Ma szinte semmit.nem ettem ettem hajnali 5 kor aztán eennyi hát hogy elég táplálék jut e a babához
2014. jún. 12. 13:06
 4/7 anonim ***** válasza:

A baba el fogja venni magának, amire szüksége van :)

Inkább azon aggódj, hogy ha nem eszel, Te fogsz teljesen legyengülni.

Gyümölcs, hűtött dolgok sem mennek?


Egy jó kis hideg gyümölcsleves, krémtúró (szigorúan házilag kevert), ezekkel szerintem túl lehet élni pár napot.

2014. jún. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ivilicious ***** válasza:

8hetesen nekem minden kijött ! :)

így 25.hétben épp nem kívánok semmit enni, keveset is tudok,ha eszek, viszont pár óránként korog a gyomrom...de nem lesz baja,elveszi ő azt,ami kell neki.

2014. jún. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a 6. héttől a 10. hétig CSAK háztartási kekszet ettem meg néha egy banánt. Szó szerint. Még a víz is kijött belőlem. Most vagyok 20 hetes, a baba a korának megfelelően fejlődik. Elveszi ő ami kell neki. Inkább majd arra figyelj, hogy amikor már jobban leszel, akkor szépen visszapótold azokat a vitaminokat, ásványi anyagojat a te szervezetedbe, amiket a baba elvett.
2014. jún. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat alapból nem vagyok rosszul csak a meleg miatt most nem birok enni
2014. jún. 12. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!