Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen 10/6os tompa-nyomás...

5 hetesen 10/6os tompa-nyomás jellegű derékfájdalom még belefér?

Figyelt kérdés

Második babánk lesz, az elsőnél is fájt, de csak a felénél pár napig, más nincs, nem görcsölök, nem barnázok/vérzek, a melleim se fájnak mint az elsőnél, csak érzékenyebbek.

Tudom, hogy minden idomul, készül a test, de nem korai ez még, meg hogy ennyire fáj?

+úgy érzem minden olyan érzékenyebb, az ,,ide-oda szúrkáló" érzés is, nem tudom máskép fogalmazni, csak úgy hogy érzékenyebb,

Első terhességem programozott sectioval végződött, lehet ezért, hogy már meg van vágva a méh, és a heg miatt nem olyan rugalmas...stb?

(1hét mulva megyek drhez)


2015. dec. 7. 21:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem megijesztès kèppen de volt egy vetèlèsem kèt ève amit erős derèkfàjdalom előzött meg kb 5 hetesen

Most 6 hetes vagyok most a hasam görcsöl a derekam ritkàn szùrkàl de csak èpphogy.

2015. dec. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!