Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap szeretnék elmenni a...

Holnap szeretnék elmenni a fogorvoshoz, de nem ahhoz, akihez tartozok. Bármelyik fogorvosnál ingyenes az ellátás a kismamáknak?

Figyelt kérdés

Bevallom tartok egy picit nem akarok bajt okozni a kisbabámnak!

Előre is köszi!

Egy 25hetes mami


2008. szept. 14. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Ingyenes,hisz a tb támogatja és neked kell egy fogorvosi szűrés a terhességed miatt.Én a Szent Királyiba mentem!Szerencsére nem mentek tönkre a fogaim,csak a bölcseség fogam fájt!

28 hetes kismami

2008. szept. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudtommal csak az illetékes körzeti csinálja meg, más nem.

Félned nem kell, menj el , semmi baj nem lesz:-)

2008. szept. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én a héten voltam nem a körzetinél, hanem annál akihez régóta járok, magánban. Megnézte a fogaimat szerencsére semmi rossz fog, lepecsételte a kiskönyvemet, majd nyomtatott egy betegellátási lapot ami alapján elszámolja a vizsgálatot. Nekem nem kellett fizetnem.

üdv 28 hetes kismami

2008. szept. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Most jöttem meg a magándokitól.Hát mit mondjak nem volt kellemes,de legalább sikerült kihúzatni a fájós fogamat amiért csak 2000-et fizettem úgy,h még kedvesek is voltak nem úgy,mint a körzetinél.

Megcsináltattam a szűrést is na meg megkaptam a pecsétet is a kiskönyvembe.

Köszi a válaszokat most már tudom,h a kezelés fizetős de még ígyis megére,mert nálunk pl. nem egy nagy összeg,jobb a doki na meg a bánásmód is!!

2008. szept. 15. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!