Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetesen mit jelent hogy a...

37 hetesen mit jelent hogy a mehlepeny az 1stadiumba van? Jo vagy rossz? Volt mar vlkinel ilyen? 37hetes km

Figyelt kérdés
2015. dec. 8. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:

A lepeny erettsege, az egyes 37 hetesen boven jo.

A 0-as a kiindulo, ez a legegeszsegesebb, vagy legfiatalabb inkabb, a 3-as a legoregebb. Minel kisebb a szam, annal inkabb latja el a funkciojat, a kiiras kornyekere altalaban mar magasabb a szam.

De pl dohanyzoknal, vagy tartos magas vernyomasnal is hamarabb oregszik sajnos.

De az egyes 37 hetesen tenyleg szuper, en ugy emlekszem, hogy mar 34 hetesem egyes volt nekem.

2015. dec. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszt, egy hete voltam dokinal amikor mondta eloszor 36 hetesen, a tegnap megint ezt mondta h egyes stadiumba van, csak amit furcsanak tartok h 36 hetesen is 3550 volt a baba sulya es a 37 hetesen is, legalabb is az ultrahang szerint. Es aggodtam h nehogy a mehlepeny miatt, de ahogy olvastam ugysem tudjak felbecsulni rendesen a sulyat.
2015. dec. 8. 21:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem 38 hetesen 2-es volt, az orvosom azt mondta tökéletes. Az 1-es meg még jobb.

Pontatlan a mérés, ne aggódj emiatt.

2015. dec. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Remelem h emiatt nem fog kesobb megszuletni... ugy ertem h minnel oregebb annal kozelebb vagyok a szuleshez? Vagy nem ez szamit? 1es fokuval is szulhetek?
2015. dec. 8. 21:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Teljesen jó!

A súlybecslés csak becslés akár +/- 500 g-ot(de hallottam nagyobb eltérésről is) is tévedhet!

2015. dec. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem végig első fokú volt az érettség és időre szültem. Sőt, annyira beindult a méhlepény, hogy műtőben kellett lefejteni a méhemről, mert ki se akart jönni. A gyerek megszületett, a méhlepény meg még maradni akart.
2015. dec. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem 2-es fokú lepénnyel 2 nappal a kiírt dátum előtt indult be a szülés.

És nekem könnyen kijött. :P

2015. dec. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Elmeletileg 3 het van meg hatra de en attol feltem, hogy mivel csak 1 foku a mehlepeny, kesobb szulok majd, amikor eleri a 3ast vagy a 4est.
2015. dec. 9. 12:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem fugg ossze. Baratnomnek teljesen megerett a lepeny es nem indult be a szules, szerencsere mar 38 hetes volt, inditott szulese lett es a babajanak sincs amugy semmi baja. Ezt csak arra irom, hogy nem feltetlen indul be. Meg hat aki bemegy a korhazba mert nem erez magzatmozgast aztan haza mar csak babaval megy.. jobb esetben. Szoval nem torvenyszeru, hogy elmeszesedett lepennyel beindul a szules de pontosan igy indulhat akkor is, ha a lepeny meg nem erett meg mint nekem kettes fokuval. Szoval ezen ne izgulj.
2015. dec. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!