Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Letezik olyan vizsgalat ami...

Letezik olyan vizsgalat ami nagyon koran megmondja mi a gyermek neme? Mar az elso hetekben/honapokban?

Figyelt kérdés
2015. dec. 9. 09:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Prenatest :) drága és kromoszóma rendellenességekre van elsősorban de a baba nemét is meg lehet vele állapítani. Azt hiszem 12 hetes kortól.
2015. dec. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Még a több százezres Prena teszt is csak a 12. héttől mutatja ki, akkor pedig már UH alapján is tudnak tippelni, ha jól helyezkedik.
2015. dec. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A PrenaTest® a magzat nemének meghatározására is képes a 12. terhességi héttől kezdődően.

[link]

2015. dec. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
IntelliGender’s Gender Prediction Test
2015. dec. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2015. dec. 9. 10:02
 6/14 anonim ***** válasza:

En kulfoldon elek es itt eleg konnyen elerheto dns alapjan vegzett nemmeghatarozas anyai verbol.

9 hetes terhessegi kortol lehet hasznalni. Kuldenek egy keszletet, sajat magadnak leveszel ket vermintat (kb mint a vercukorszint merohoz) es vissza kell kuldeni a labornak. Az Y kromoszomat keresik az anyai verben, ha van, akkor fiu a magzat, ha nincs, akkor lany. 3-4 nspon belul megvan az eredmeny.

Nem tul olcso, de itteni arakhoz kepest nem is draga (mondjuk egy privat ultrahang ara, 80 ezer forint korul van).


De most rakerestem es elvileg Magyarorszagon is van hasonlo, csak 10 hetes kortol, de olcsobb joval mint itt nalunk (35 ezer forint).


Engem szemely szerint nem erdekel, eleve volt mar egy vetelesem 11 hetesen es jobb, hogy nem tudtuk fiu lett volna-e vagy lany.

De ha pl lenne a csaladban sulyos, oroklodo nemhez kotott betegseg, akkor megcsinaltatnam, akkor nagyon hasznos lehet.

2015. dec. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A link lemaradt amit talaltam neked:

[link]

2015. dec. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Prenatest (bár nem nemmeghatározásra van, hanem kromoszóma rendellenességek kiszűrésére)

Mi az utóbbi miatt csináltattuk augusztusban, 10 nap alatt lett eredménye a 10. héten.

A nemet viszont csak a 12. hét után közlik (az esetleges nem miatti abortuszok kivédése miatt, ami szerintem teljesen jogos.

Mi 199.000 ft-ot fizettünk

2015. dec. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os! Ha nem titok megkerdezhetem,melyik orszagban elsz? Mert en is kulfoldon elek es lehet h ugyanabban az orszagban,en megsem hallottam meg errol.
2015. dec. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2015. dec. 9. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!