Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi bajom lehet? 13 hetes kismama

Mi bajom lehet? 13 hetes kismama

Figyelt kérdés

Mióta terhes vagyok 2-3 hetente napokra beteg leszek, fáj mindenem a fejem majdszét hasad a szemeim fájnak ha mozgatom.

Most a lábaim is nagyon fájnak, nehéznek érzem őket, és ha úgy ülök nagyon tud fájni a térdem vagy a bokám. Egyfolytába prüszkölök és folyik az orrom egy ideje. Ez kb 2-3 napig tart.

Már gondoltam arra is hogy a saját magzatomra vagyok allergiás. Védőnő csak hétfőn lesz, akkor megyek.


2015. dec. 9. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
szedsz multivitamint vagy terhes vitamint? kellene hogy támogasd az immunrendszert. Ilyenkor legyengül. Ha nem amiatt vagy beteg akkor passz. A védőnő néz vizelet abban látszik ha gyulladás vagy ilyesmi van
2015. dec. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem szedek vitamint, csak magne b6ot.

De gondolkoztam már hogy szednem kellene gravidát vagy elevitet.

2015. dec. 9. 10:27
 3/5 anonim ***** válasza:
bármit..akár sima multivitamint is...de ilyenkor fel kell tölteni a raktárat..a magzatvégő vitamin jól cseng, marketing fogás hogy így hívják de valójában multivitaminról van szó, és nem véletlen ajánlják. az orvosod nem mondta? régen kihullott a nők foga a terhesség alatt, meg a haja stb. ma már ez nem jellemző. És ez részben a multivitaminnak köszönhető. A zöldségek gyümölcsök vitamintartalma nem hogy magasabb nem lett, jóval alacsonyabb a gyors érlelésnek, génmódosítási technikáknak köszönhetően, ezért igen is kell szedni vitamint, mondom ezt úgy hogy alap esetben semmi vitamint nem szedek, mert veteményesem van. De a terhesség alatt én is vagy háromszor voltam beteg, még vitaminnal is.
2015. dec. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze tudom hogy multivitamin, de direkt olyan vitaminok és ásványi anyagok vannak benne amire egy kismamának szüksége van.

Ma délután megyek is és veszek.

2015. dec. 9. 10:56
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem , az is lehet, hogy ezek a várandósság sima velejárói..mert pl. az orrfolyást említik is , mint tünetet...de azért kérdezz rá a védőnőnél.
2015. dec. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!