Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jóslófájás az amikor menstruác...

Jóslófájás az amikor menstruációhoz hasonlóan görcsöl a hasam alja? Kb fél óra óráig szokott tartani.

Figyelt kérdés
34+4hetes terhes vagyok kb 3-4 nappal ezelütt jelentkezett először. De még a szülés messze van,ettől függetlenül ugye?

2015. dec. 10. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:

A téves riasztás jelei:

Az összehúzódások rendszertelenek és kiszámíthatatlanok (pl: 10 perces, 6 perces, 2 perces, majd 8 perces időközönként).

Nincs látható előrehaladás.

Az összehúzódások hasi szorításként jelentkeznek.

Az éppen folytatott tevékenység vagy testhelyzet megváltozására az összehúzódások lelassulnak vagy megállnak.

Általában nincs vérzés.

Téves vs. igazi riasztás:


Milyen gyakoriak az összehúzódások?


Jegyezd fel az összehúzódások között eltelt időt. Írd le, hogy mikor kezdődött az első és mikor a következő. Az igazi összehúzódások egy felismerhető rendszer szerint ismétlődnek és a köztük eltelt idő csökkeni fog. Téves riasztás esetén rendszertelenek maradnak.

2015. dec. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincsenek összehúzódásaim,egyszerűen megfájdul a hasam alja kb fél óra-órára,általában esténként aztán elmúlik.
2015. dec. 10. 07:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Félórás görcseid vannak?

Ilyen sokáig nem tart Egy jóslófájás.

Kérdezd meg a dokid mert ez más lesz szerintem

2015. dec. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én pár nappal a baba megszületése előtt éreztem hasonlót. Derékba, combba sugárzó, szabálytalan időközönként jelentkező görcsszerűséget, mint menstruáció előtt.
2015. dec. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a fáradtságtól lehet, de attól még lehet jóslófájás. Nekem is kb. 1,5-2 hónappal a kiírt időpont előtt voltak ilyen fájdalmaim. Nem lettek meg előbb, sőt, később.:))))
2015. dec. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A neten olvastam egy cikkben, hogy úgy lehet megkülönböztetni a jóslófájást az igazitól, hogy meleg zuhanytól elmúlik.

Csak gondoltam, jó, ha tudod, így a finisben...

2015. dec. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,mindenkinek ment a zöld kezecske! :) Jövőhét szerdán megyek dokihoz..majd kiderül mi lehet ez...
2015. dec. 12. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!