Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem fáj már annyira?

Miért nem fáj már annyira?

Figyelt kérdés
December 2-ára nem vártam nem is jött habár tünetek alapján olyan volt mint ha meg akarna viszont 4-5 napig nagyon fájttak a melleim. Most meg nem egyáltalán nem érzékeny. Igaz kemény csomó van benne. Ez normális vagy gond lehet? 5 pozit tesztem van. Menni fogok orvoshoz de mondták még korai. De a derék meg a fejfájás meg maradt. Tapasztalatok ?

2015. dec. 10. 10:34
 1/4 anonim válasza:
Nem nem gond .nekem minden tünetem elmúlt 2 hétre,most újra ég a gyomrom fàjnak a cickoim feszülnek,nem hiszem hogy gond lenne. Valkinek semmi tünete nincs terhesség alatt !Jó baba várást!
2015. dec. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ kicsit megnyugodtam.
2015. dec. 10. 14:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem jottek mentek a tunetek...en kepes voltam dokihoz szaladni az elejen mindig,amikor elmultak a tunetek,de minden rendben volt,es par nap mulva ujra fajtak pl.a melleim aztan megint semmi....en is mindig megijedtem es a forumokat bujtam,sőőőt volt hogy atsirtam az ejszakat,hogy mar tuti vege ennyi volt es reggel mentem a dokihoz....de ugylatszik ez tenyleg normalis,mert mar 3 honapos a fiam .... :)
2015. dec. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos én is ráparázol szivem szerint egésznap állhatna mellettem egy orvos akkor lennèk nyugodt félek nagyon mikor megy el. Nagyon szeretnénk de már ment sajnos el.
2015. dec. 11. 07:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!