Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35-36 hetes kismamik, hogy...

35-36 hetes kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Vannak már panaszok? Mennyit híztatok? :)


35/5 hkm


2015. dec. 10. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
15 kilot híztam. A babám már 3700 gramm. Iszonyú fáradt vagyok 2 napja. Eddig ezerrel pörögtem. 35 hkm
2015. dec. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem kedden nézték a picit, 2570g a papír szerint.:) Kb 24.héttől vizesedek, eddig nagyobb gondom nem volt, ma kezdett el fájni a derekam délután óta. A kicsi is egész nap mocorgott, most olyan a hasam, mintha izomlázam lenne.
2015. dec. 10. 20:10
 3/8 A kérdező kommentje:
Jah...és kb 17-18 kilót híztam eddig :/ de sok a víz is rajtam.
2015. dec. 10. 20:11
 4/8 anonim ***** válasza:

47 kg voltam a terhesség elején, most vagyok 57.

32 hetes voltam utoljára ultrahangon akkor volt a gyerek 1900 gramm.

2015. dec. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. én is vizesedek nagyon. Meg kb két napja rossz a kedvem, remélem nem leszek depressziós. Bepánikoltam, szülés, egészséges-e a baba stb. Nálatok nincs ilyen para?
2015. dec. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De van para... első baba, nem tudom mi vár rám, félek, bejutok-e időbe a kórházba, ki fogom-e bírni a vajúdást meg stb stb... :) de próbálok pozitív lenni, semmi gond nem lesz!
2015. dec. 10. 21:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is első baba, én is félek a vajúdástól, meg az orvosok kicsit kivannak a baba súlya miatt. Vagy meglesz hamarabb, vagy császár.... amitől szintén félek... de csak kibírom valahogy ezt a pár hetet... :)
2015. dec. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én 36+5 hetes vagyok. Kezdek parázni a szüléstől pár napja..és csak az jár a fejembe h mi lesz h lesz. :) Első baba amúgy. Na meg h minden rendben van-e, lesz-e..

Tegnap igen fáradtnak éreztem magam, lehangoltnak. Ma már jobb. Éjjelente össze-vissza álmodok minden hülyeséget. :)

Remélem nem kattantam meg :D

2015. dec. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!