Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegeden van 5D ultrahang?

Szegeden van 5D ultrahang?

Figyelt kérdés
2015. dec. 11. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs... :(
2015. dec. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:(
2015. dec. 11. 18:18
 3/7 anonim válasza:
Úgy tudom egyelőre csak Pesten van :(
2015. dec. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, épp most tudtam meg, hogy jövő héten nyílik 5D ultrahang a Csongrádi sugárúron!!!! Mi már lemaradunk róla, nyithattak volna két hónappal előbb, akkor biztos oda megyünk! :)


Ez a hirdetésük:


5D Babamozi és ultrahang diagnosztikai rendelő Szegeden !!!


Cím: Csongrádi sgt 23/b 6723

Nyitás: 2015.12.17

Nyitva tartás: 8-17

Szolgáltatásaink: babamozi, hasi ,pajzsmirigy, érrendszer,vese,emlő,here,perifériás idegrendszer ultrahang diagnosztikai vizsgálata.


Röviden az 5D babamoziról és az ultrahang gépünkről:


-5D babamozi - egy valódi találkozás a babával...

-Az 5D-s ultrahang ma az ultrahang diagnosztika csúcsa,nem létezik jelenleg ennél modernebb eszköz a vizsgálatok elvégzésére.

-Szegeden, a Humán 5D ultrahang diagnosztikai rendelőben már megtalálható a világ legkorszerűbb ultrahang berendezése, a Samsung WS80 Elite 5D ultrahang gép, ami egyedülálló Csongrád megyében.


Karácsonykor lepjék meg a szeretteiket egy babamozival, mert nincs ennél szebb ajándék a fa alatt


Mit tartalmazz a csomag ?

-2D-3D-4D-5D babamozi

-ajándék DVD, amit haza vihetnek

-a babát 3D-s nagy képernyős televízión keresztül , szemüveggel térben tekinthetnek meg babájukat.


Jelentkezz be most!


Fiatal,dinamikus csapat áll rendelkezésükre. A rendelőben a várakozás is kellemes hangulatban egy kávé mellett tölthetik el pácienseink.


Időpontfoglalás és információ: (dec. 10től)

06 30 699 34 77 (vagy akár személyesen csütörtöktől a rendelőnkben.)

2015. dec. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Már lefoglaltunk pesten egy időpontot, úgyhogy oda megyünk, nem szegedi vagyok, de Szeged egy kicsit közelebb van mint pest. Pesten amúgy 15.000, Szegeden nem tudom mennyi.
2015. dec. 12. 18:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt tapasztaltam sajnos, hogy Szegeden a legdrágább a babamozi, Pesten a töredékéért megcsinálják. Mi itt 20-at fizettünk a babamoziért, és igazán nem is sikerültek jó képek... Jó élmény volt, de örültem volna egy-két olyan képnek, mint amikkel hirdetnek. :) Ha Pest is megoldható, akkor szerintem azzal jobban jártok, árban biztosan.
2015. dec. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok! Ma voltam Szegeden 5D ultrahangon ,nagyon megvoltam elégedve 17 000 ft-ot fizettünk a babamozira kaprunk 8 gyönyörű színes fényképet plusz dvd-t képekkel ,és videóval .Nagyon jól sikerültek a felvételek, és nagyon kedvesek voltak . Megosztom a weboldalukat ,ha valakit érdekelné


[link]

2015. dec. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!