Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pontosan hány hetesen és...

Pontosan hány hetesen és naposan csinálták a 12. heti genetikei vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Mivel jönnek az ünnepek ès a dokim is szabizik,ezèrt 10+5 naposan szeretnè megcsinálni. Nincs ez korán?
2015. dec. 11. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Betöltött 11. héttől 13+6-ig érdemes.
2015. dec. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a 11 hetet legalább be kell tölteni ahhoz, hogy lássa, kifejlődött-e az orrcsont.
2015. dec. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az még korai,de ha a dokid mondja,akkor biztos jó az az időpont is.nekem is pont 2ünnep közt csinalta anno,most megint majdnem ugyanúgy menne,de most bejelentkeztem a Magzati Diag.Központba és ott csináltatom.felhívtam a dokit,h ott csinaltatjuk meg és ennyi.majd januarban viszem az eredmenyt.amugy sem ő csinalta volna.mikor töltöd a 12t?én 11+5naposra jelentkeztem be es azt mondtak ,h inkabb pár nap múlvára menjek,h a 12 hét legyen betöltve.ezért gondolom,h korai.de biztos minden orvos máshogy gondolja.
2015. dec. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem koràn van. A 12+5 naposan voltam
2015. dec. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MKs válasza:
pont ma voltam 12 het utolso napja
2015. dec. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

13hetesen csinaltak nekem.

27+2hkm

2015. dec. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!