Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elegem van a terhességből.18...

Elegem van a terhességből.18 hetesen, valaki érzett még így?

Figyelt kérdés

Én ezt nem bírom tovább.

Kezdődött azzal hogy 6 hetesen heamatómát állapítottak meg, amivel 5x vitt be mentő - nagy vérveszteséggel - oké ez a 9. hétre enyhült, folyamatos terhesség eleji rosszullétek miatt hetekig az ágyból nem tudtam kikelni. 12. hét végére elmúlt.

Utána 2 hétig lázas voltam ( sose vagyok egyébként beteg) állandó görcsök szédülés.


15 héttől mostanáig olyan magas a gyomorsavam hogy gyógyszer kell különben mindent kihányok. Rennie Salvus stb nem segített semennyit, állandóan görcsölök még mindig vérzek.

2 napja meg a hormonoktól őrülök meg és őrjítem meg a környezetem.... és ez még csak félidő sincs...


2015. dec. 14. 22:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
14 hetes vagyok, de én már a 7 héttől ezt érzem, csak a rosszullét miatt. Nagyon várom a babát, meg minden, de olyan jó lett volna, ha sosem vagyok rosszul, stbstb. Mint sokaknak. Hát nem ez jutott, ahogy sajnos neked sem, kitartás, nem tehetünk mást :)
2015. dec. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Nekem sokkal -gázosabb volt a várandóságom.Csak annyit mondok,ha kezedbe fogod a babát azt fogod mondani bármikor végigcsinálnád akár 100 x is.Kitartás tudom,hogy szar én is így éreztem magam és legszívesebben lefejeltem volna azt a csajt aki mondta nekem,hogy nála semmi sincs.Sokaknak szenvedni kell de eljön a jutalom. Elárulom ha meglesz a pici akkor meg szét izgulod majd az agyad,hogy eszik e rendesen ezt vagy azt időben megcsinálja.Ez ilyen szorítok,hogy jobban.legyél kitartás.
2015. dec. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%

Korán kezded. Ez még semmi.


Beszélj az orvosoddal is, lehet egy kis vitamin, vagy valami más segíthet a görcsökön, szédülésem. Vagy ő mit mondott? A gyomorsav sajnos nem biztos, hogy magas, vagy sok. Lehet a méhed nyomja össze a gyomrod ami miatt feljebb kerül a folyadék és marja a gyomorszájad, amíg nem megy lejjebb a méhed addig sajnos az úgy marad.


Amúgy nyugi, a hormonoktól érzel most így. Jó poén, mi? Ezért lehet az is, ha elsírod magad egy tisztítószer reklám közben, vagy ha kiborul egy pár szem só.

Próbálj kicsit másképp gondolkozni. Ne a most legyen a fő, hanem a jövő. De komolyan, gondolj bele, milyen jó lesz, ha megszületik. Valamint próbálj a babára koncentrálni. Beszéld meg vele a dolgokat. Viccesen hangzik, de próbáld ki, beszéld meg vele, hogy aznap milyen napotok lesz, és hogy próbáljon meg minél kevesebb problémát okozni neked(ezt másképp nem tudom megfogalmazni).

Használd ki az időd, pihenj sokat, kergesd őrületbe a többieket, most lehet. Később már nem.

Beszélgess valakivel az érzéseidről, keress hozzád hasonló társaságot, akik megértenek, és nem néznek rád úgy.


Kitartást, később jobb lesz. Gyorsan elmúlik az idő! Az én fiam már 8 hónapos, pedig szinte tegnap volt, hogy megszületett. :(

2015. dec. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Azert ne mondjuk már azt, hogy ez semmi.
2015. dec. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2-es, miben volt sokkal gázosabb a terhességed?
2015. dec. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Miért 4-es? Ha majd jön az állandó hátfájás, a folyamatos lábdagadás, vizesedés, állandó vizelési inger, az álmatlanság a rugdosó baba miatt meg az aranyér az mind ennél csak kellemesebb és jobb? Nem beszélve a végén a szülés fájdalmairól?
2015. dec. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, milyen szerencsés vagy, hogy kb. 22 hét múlva egy babát hozol a világra, és sokan cserélnének veled, még ha 10x ennyi kínlódással is járna.

Persze a leírásod alapján nem tűnik egy egyszerűnek ez a terhesség, de fő, hogy a baba jól van, és te is kibírod valahogy. :) Kitartást és a legjobbakat!

2015. dec. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lehet írni hogy "legszívesebben lefejeltem volna azt aki azt mondja nála semmi baj nincs" Na gyere fejelj le engem pl vagy sok más kismamát! Fúúú te. Engem meg r*hadtul bánt h császároztak és nem tudtam természetesen szülni. Akkor most én is fejeljek le olyan anyukát akinek megadatott? Elnézést az offért. Igen kérdező volt/van/lesz így más is. De valóban igaza van annak aki azt írta hogy lesz ennél rosszabb. Nem voltam ilyenbe mint már írtam, viszont teljesen meg tudom érteni hogy kivagy borulva! De hidd el megéri, gondolj arra hogy ez az ára, lehet hogy majd egyik napról a másikra megszűnnek a rosszulétek. A gyomorsavval én sem tudtam mit kezdeni, csak annyit hogy ülve aludtam max3órát egyszerre. A környezetet hogy megőrjíted nem gond 😊 most vagy várandós, belefér. A vérzésre mit mondott a dokid? Én nem vagyok babonás 1-2 apróságot vettem a kincsemnek, lehet hogy neked is az kellene hogy pozitívan töltődj a gondolatától. Vagy keresgélj szoba dekorációkat, esetleg készíts saját kezűleg. Tarts ki megéri!!!
2015. dec. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
Ez csak egy hasonlat volt arra mit éreztem akkor lehet nem a legjobb.Akkoriban én is nagyon ki voltam.Nekem is az állandó rosszullétek hányás gyomorégés.Kihozta a terhesség az epe görcsöt majd kaptam terhességtől valami kiütést veszekedtem egy hétig majd meg őrültem és az orvos csak nagy nehezen adott szteroidos krémet mertmástol nem múlt el.Voltam lepény biopszián.Terhességi cukrom lett.magas vérnyomás.Plusz császároztak mert ferde fekvésbe volt a baba.És útánna is volt szívás mert később kiderült,hogy a kórházba fertőzést kapott a baba és a heim pálba töltöttem 1,5 hetet vele.Szóval ennyi..már így visszagondolva nem gáz.Csak akkor úgy gondoltam miért velem történik ez. Végig ott volt ,hogy beteg a baba az a sok állandó vizsgálat.Én szó szerint végigsírtam és aggódtam a terhességemet. Most vagyok 7 hetes terhes és eddig semmi bajom.Úgy vágtam most bele,hogy már túlmentem az előzővel pár dolgon.Sajnálom ha valakit megbántottam a hasonlatommal.
2015. dec. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem felesleges hasonlitgatni. Vannak a terhességi tünetek, tavaly nekem is nehéz volt, most meg fejelnivaló vagyok, mert semmi bajom. De ötször verzessel mentővel bemenni azért nem kis trauma lelkileg sem. Ha valami nem segít, az annak hangsúlyozása, hogy mennyire semmi az egész, és felsorolni a létező összes terhességi remséget.

Ráadásul nem is ezt kérdezte a kérdező.

2015. dec. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!