Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14. héten még nem érzem a...

14. héten még nem érzem a magzatmozgást az baj?

Figyelt kérdés
2.gyerek lesz eddig meg nem éreztem a babat ugye ez nem jelent bajt? Elore koszi a valaszokat
2015. dec. 15. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy lenne baj? 18. hét végén éreztem...
2015. dec. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor jo ma este kerdeztek hogy erzem e mar mert kellenne. Aztan megijedtem egy kicsit de meg en is gondoltam hogy raerek meg erezni. Koszonom
2015. dec. 15. 19:22
 3/8 anonim ***** válasza:
dehogy kell érezni. 18-20. héten szokták először érezni, mellső fali lepénnyel van hogy csak 22. héten.
2015. dec. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Unokanővéremet kérdeztem, mikor érezte először, azt mondta, hogy 20 hetesen mikor vizsgálatra ment, leguggolt, és egy hatalmasat rúgott a baba, és azóta érzi, hogy mozog, előtte sosem :)
2015. dec. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 gyerekem van, az első éreztem a 17. héten, a másodikat csak 22. -en, pedig mind a kettőnél hátsó fali lepényem volt. Ezen ne aggódj sokat! :)
2015. dec. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van, aki a 2.-at később érzi, mint az elsőt, szóval nem feltétlenül kell előbb érezni. Átlagban 1-2 héttel szokták hamarabb érezni, de mint írtam, sokan még van, hogy később. Attól is függ még, hogy milyen vékony a hasfalad, és hol helyezkedik el a baba. Nekem mellsőfali lepény volt, és alacsony sem vagyok, viszont vékony a hasfalam, és így már a 15. héten éreztem (első baba), de csak a 17.-re lettem biztos benne. Viszont ez nem garancia arra, hogy a 2.-at is majd ilyenkor már érezni fogom. Még nagyon picik ilyenkor:)
2015. dec. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Dehogy kell. Esetleg ha 2. baba lenne és tudnád mire kell figyelni ..nekem eleve mellső fali lepényem volt ezért csak a 20 hét körül lehetett érezni...de az átlag a 17. 18. Hét.

Ne hallgass másokra.

2015. dec. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek akkor majd eljön az ideje. Nem görcsölök rá. Mert csak rosszabb lesz. Mégegyszer köszi
2015. dec. 19. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!