Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen tünete volt 5-6...

Kinek milyen tünete volt 5-6 héten?

Figyelt kérdés
Már van egy 11 hónapos kislányom, de nála nem volt ilyen. Most olyan intenzív rosszul lét tör rám, émelygek, ég a gyomrom és hányingerem van. Nórinál nem volt ennyire intenzív. Normális ez?

2015. dec. 16. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Az első hetekben minden normális.
2015. dec. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, normalis. Nekem: hanyas, hanyinger, emelyges, gyomoreges, reflux es nyugtalansag, idegesseg. Erzejeny voltam a szwgokra, de pl bizonyos dolgok latvanyara is. Szerencsere ez mwx 2 het volt csak, amug ilyen intenziv volt minden tunet. Utana visdzavaltoztam normwlus emberre :-))))
2015. dec. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak feszült a mellem, és gyakran égett a gyomrom, de semmi más nem volt. Egyébként teljesen normális az is, ami nálad van, és az is, hogy más, mint az előző terhességed.
2015. dec. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

6 hetesen egyik napról a másikra rámjött a hányinger/hányás, csak 2 hétig tartott de 4 kilót fogytam miatta.

Állandóan álmos voltam vagy 12 hetes koromig, ez 5 hetesen kezdődött.

A mellem 5 hetesen kezdett feszülni de 6 hetesen olyan durva lett, hogy nagyon fájt ha csak hozzáértem. Ez is kb 8 hetes koromra enyhült, kb 12 hetes koromra pedig elmúlt.


Minden terhesség más. Volt egy missed ab-om, 8 hetes lehetett amikor elhalt, akkor mellfeszülésem ugyanilyen volt, hányingerem is volt de közel sem ilyen intenzíven, akkor nem is fogytam. Álmos se különösebben voltam akkor.

2015. dec. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mult heten nem birtam semkit csinalni olyan rosszul voltam.


3. babam es 5+5 hetes

2015. dec. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kinőttem a melltartóm, feszült a mellem, egyéb semmi.
2015. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mell feszülés, és ekkor kezdödött a hányinger 2 hónapig tartott, ez a most volt a másodikkal.

Az eslövel csak mellfeszülés volt ilyenkor 10 hetesen kezdödött a hányinger csak 1 hónapig tartott :).

2015. dec. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!