Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bárányhimlő, skarlát terhesség...

Bárányhimlő, skarlát terhesség alatt. Tudtommal én nem voltam bárányhimlős. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
14 hetes terhes vagyok. Kisfiam három éves és az óvodai csoportjában az egyik kisgyerek bárányhimlős és skarlátos is. Véleményeket, tapasztalatokat várok.
2015. dec. 17. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Annyit tudok, hogy a rubeola-rózsahimlő veszélyes a magzatra.


A bárányhimlőről és a skarlátról ilyet nem mondanak. Biztos nem használ, de nem is árt annyit. Kérdezd meg a védőnődet, orvosodat, az a biztos!

2015. dec. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Parancsolj, rászántam helyetted fél percet és beírtam Google-be, hogy "bárányhimlő terhesség alatt".


[link]

2015. dec. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Unokatesóm bárányhimlősen született, mert az anyukája épp terhesen lett bárányhimlős.
2015. dec. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt skarlatos voltam...semmi baja a lányomnak. 8 éves nagylány. Még beteg sem volt.
2015. dec. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A második válaszadónak üzenem, hogy nyugodt lehet benne hogy vettem a fáradtságot és megnéztem még a kérdés feltevése előtt. Más véleményekre tapasztalatokra is kíváncsi voltam, de had ne magyarázkodjak már... Okos tojáskám!!! Oktatást otthon tartsál!!! hihihi haha
2015. dec. 25. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!