Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lazább, többszöri széklet a...

Lazább, többszöri széklet a terhesség elején normális?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok, és kb 7.héttől lazább a székletem mint eddig/nem hasmenés/ és 3-szor is elmegyek most Wc-re, holott eddig 1 max.két alkalom volt.Okozhatja ezt a hormonváltozás vagy ha nem az, ez összefügghet a terhességgel?Volt vkinek ilyen?Első kettőnél nem tapasztaltam ezt.
2015. dec. 17. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem akkor is volt ilyen, mikor nem voltam terhes, meg terhesség alatt is.

Volt hogy egy két napig volt, hogy több napig tartott. Bármi okozhatja, nem kell vele foglalkozni.

2015. dec. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs jelentősége, de a terhesség elején én is éreztem fokozott anyagcserét, ami aztán sajnos elmúlt. :)
2015. dec. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fú, nekem 15. hétig mindennap! ilyen volt, bár csak 2x maximum de teljesen lágy, sokszor hasmenés. De ha nem is sírom vissza, 1-2 nap olyat beiktatnék mert most meg az ellenkezője :D

Hormonok miatt normális, igen.

2015. dec. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem akkor volt ilyen, amikor sok magnézium granulátumot ittam, félidő körül.

Egyébként szinte minden normális ha nincs görcs vagy vérzés.

2015. dec. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!