Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől érézhető ez? Érdekelne...

Mitől érézhető ez? Érdekelne ti hogyan élitek meg a babavárást?

Figyelt kérdés
5 hetes kismama vagyok. Jövőhéten kell orvoshoz mennem. De most úgy érzem mint ha a hüvelyembe húzzó érzés lenne. Ez mitöl lehet? Azt olvastam ha szurkál a méh azé van mert a szallagok húzódnak, de en nem ott érzem ezt. Meg vagyok sajnos mindentől ijedve. Első babánk. Annyit olvasok itt neten egésznap szinte, már nem tom mivel nUgtassam magam.

2015. dec. 17. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:

A méh húzódása arrébb van még, egyelőre borsószemnyi az embrió.

Lehet hormonális oka, vagy esetleg fertőzés. Az orvos majd segít.


Amíg nincs hasi görcsöd, vagy nem vérzel, addig ne túráztasd magad, semmi értelme.

2015. dec. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon hamar éreztem húzódást a hasamban, nekem is azt mondták, h a szalagok a hormonok miatt. Kb. a 2. hónaptól hüvelyben is éreztem nyomást, és ez végigkísérte a terhességem, de nálam nem találtak problémát, de nem tudom, h különben ez normális-e. Az orvosod majd mond valamit.
2015. dec. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat. Akkor hétfőig izgulhatok, tovább marad a félelem. Nincs vér folyás van.
2015. dec. 17. 20:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem iszonyatosan érzékeny volt a méhszájam, nagyon meg is ijedtem, de a doki azt mondta, attól van, hogy hátul tapadt meg a baba és hátrahúzza a méhem, de ez majd rendeződni fog, ezért mellőzük a szexet az első trimeszterben. Így is lett a második trimeszterben már nem volt fájdalom az elején a szex is jó volt, de már a pocak aggat. :D 27h km
2015. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi válaszod. Megbeszéltük párommal hogy ìgy mi se legyünk együtt. Meg őszintén megmondva nem is kívánom. Erre oda figyelünk.
2015. dec. 18. 08:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Igazából a méhed nem tud fájni, így az mindig kisugárzik valahova, akár hüvelybe, petefészekbe.

Nekem két vetélésem volt 5 és 7 hetesen, most megint terhes vagyok, és folyamatosan vannak alhasi fájdalmaim (nem erős, de van). Az első ultrahangig végig izgultam, sokat pihentem. 8 hetesen (a héten) mentem ultrahangra, hála Istennek minden rendben volt a babával, úgyhogy ezeket a fájdalmakat annak tudom be, hogy a méh készülődik a növekedésre. Olvastam, hogy az első trimeszterben ez sok nőnél normális.

Remélem, nálad is minden rendben lesz, majd írd meg :)

2015. dec. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!