Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs meg véletlenül valakinek...

Nincs meg véletlenül valakinek ez a terhesnapló? Érdekelne, hogy érdemes-e megvenni?

Figyelt kérdés
[link]
2015. aug. 30. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! nekem van, totál üres, kaptam többet is és ezt nem.használtam. Postaköltségért szívesen elküldöm neked ha írsz egy pü-t :)
2015. aug. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, de ha teljesen üres, akkor inkább másfajtát nézek. :)
2015. aug. 30. 21:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Már úgy üres, hogy nem írtam bele :) :) :)

Ha írsz egy emailcímet priviben, megmutatom a belsejét képeken.

2015. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindkét gyerekemnél megvettem és tele is írtam, emlék lesz nekik, ha nagyok lesznek. Szerintem jó, 3 rész van benne, egy terhesnapló, ahova napi szinten írhatsz a terhességedről, egy szülési napló, ezt nem nagyon használtam, mert vajúdás közben nem nagyon tudsz írkálni, meg nem is emlékszel annyira, hogy mi, hogy volt, de az utolsó rész is nagyon jó, tele van táblázatokkal, hogy mennyit mozogsz, hízol, a baba rúgásait is számolhatod, fotóknak is van hely, pl: a keresztelőről, minden orvosi vizsgálatot, eredményt beleírhatsz, szerintem jó! Van benne kis tok a zesztnek és a kiskönyvnek is. Én szeretek írni, embere válogatja!
2015. szept. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"tesztnek"
2015. szept. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!