Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9hetes terhesen lehetséges,...

9hetes terhesen lehetséges, hogy a babát érzem? (3. baba)

Figyelt kérdés

Elsőt 16 hetesen, másodikat 12 hetesen éreztem először.Most pár napja, főleg akkor, amikor eszem utána kis pöccintést érzek, igazából már 2 gyerek után tudom, hogy mit kell, hogy érezzek, és ez is olyan.Lehetséges???

Volt így vki?


2015. dec. 18. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, én is 9 hetesen, de én lehetetlennek érzem, hogy már Ő lenne. Szerintem valahogy nyúlnak, rendeződnek bent a dolgok és azt érzem. Lehet, hogy tévedek.
2015. dec. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát ahogy olvasgattam, ilyenkor már 3 cm-esek kb.És több oldalon írnak hasonló érzéseket, nem vagyunk egyedül, úgyhogy lehet, hogy Őket érezzük :)
2015. dec. 18. 20:48
 3/11 anonim ***** válasza:

ilyenkor még lehetetlen érezni.

majd 20. hét körül

akinek többedik gyereke, ő már hamarabb 16. körül érezheti


addig mimnden mást annak hihet az ember

2015. dec. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Elso lanyom 16. heten rugott

Masodik a 12. heten.

Vajon most mikor???

2015. dec. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Siman erezheted! En is ereztem ilyenkor a 3. babat ugy mint te :) Mintha buborekok pukkantak volna ki de csak 1-1 na meg megismertem az erzest az elozo babakrol :))
2015. dec. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elsőt a 16.hèten èreztem màr,most 8 hetes vagyok,elvileg mèg tudatos mozgàsaik nincsenek mert most fejlődik az izomzat,de nèha-nèha olyan èrzèsem van mintha a babàt èreznèm gyenge buborèkokat, az tuti hogy most hamarabb fogom èrezni mint a kisfiam,mindent jobban èrzek mint nàla.
2015. dec. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

20. hét körül???? :D :D :D :D :D


4 gyerek után BIZTOSRA mondhatom, hogy max. az első gyerekesek érzik ilyen későn....

Az elsőt a 16. héten, a másodikat a 14. héten a harmadik babát a 11. héten éreztem TUTIRA.

A negyediket később, a 13. héten, de csak azért mert mellső fali lepényem volt.

Igaz, hogy kicsik, de a méh is és ugyan úgy hozzáérnek a végtagjaikkal (mert egy 9 hetes babának már vannak...)

Igaz nagyon picik és gyengék, de egy többgyerekes anyuka már meg tudja különböztetni a bélmozgásoktól :)

Aki azt írja, hogy nem lehet annak max. 1 gyereke van...d emajd meglátja, megérzi ő is....

2015. dec. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én első babát várom, de én már a 12. héten éreztem a bubikat, ha háton feküdtem. Szerintem igen érezheted őt. :)
2015. dec. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3-as, hogy vagy ilyen pöpec a témában? Én az elsőt már a 16. héten éreztem.
2015. dec. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Elsőt 12 hetesen èreztem, a màsodikat kèsőbb, csak a 16. hèten, de akkor màr kívűlről is, ès apa is èrezte a kezével.


A 9. hèt nekem is hihetetlennek tűnik, mondjuk nem tudom, hogy akkor mozognak-e màr. Ha mozognak, akkor lehet, hogy lehet èrezni is.

2015. dec. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!