Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5hetes terhesen sokszor...

4-5hetes terhesen sokszor feszül a hasam. Már volt vetélésem, szedem is az utrogestant. Másnál is volt feszülés, hasfájás?

Figyelt kérdés
első terhességemnél nem volt hasfeszülés, enyhe görcsölés. ezért aggódom, hogy ez mennyire normális
2015. dec. 19. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden normális :) csak a vérzès nem.

Nekem kb. 6. hètig iszonyúan görcsölt minden nap a hasam, mint mikor megvan.

Szedj sok magnéziumot, ès ne izgulj, pihenj, amennyit tudsz!

2015. dec. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mennyi magnézium szedhető?
2015. dec. 19. 13:03
 3/6 anonim ***** válasza:

500 mg a napi minimum adag.

Én így nem szoktam számolgatni, hogy mennyit szedek, ha úgy érzem, beveszek egy 250 mg-ost.

Nem tudod túladagolni, max. hasmenésed lesz tőle.

Van, akinek csak 3000 mg segített a fájásán/keményedèsén, nekem még egy nap sose kellett annyit bevenni.

2015. dec. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én 5+2 hetes vagyok, én is szedek utrogestant, 3x1-et. mellé magnéziumot, mert az utro segített a görcsökön, de még mindig görcsölök néha. szerintem az enyhe göcsölés normális, az erős viszont nem. ha szeded az utrot nem lehet baj :)
2015. dec. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én 2*2 utrót szedek. és mennyi magnéziumot szedsz mellé?
2015. dec. 19. 14:22
 6/6 anonim ***** válasza:
vettem magnosolv-ot, azt iszom, egy tasakot egy nap, de elfelezem. reggel és délután egy felet.
2015. dec. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!