Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes terhesen nektek volt...

14 hetes terhesen nektek volt has-, hat-, derekfajas?

Figyelt kérdés
Kb.egy honapja semmitunetem nem volt, most negyedik napja folyamatosan faj az alhasam minden reszen, gorcsolget reggel. Mi a velemenyetek? Azert aggodok, hogy nem volt es megjelent, vagy igy mukodik, hogy elmulik, majd ujrajelentkezik?
2015. dec. 20. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szedsz magnéziumot? Ha szedsz is, lehet, hogy kevés.
2015. dec. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, legtöbbször a mensi eredeti időpontjában, kb majdnem végig az egész terhességem alatt. 3x2 magnéziumot szedtem rá, attól jobb lett, de csak már mikor nagyobb volt a baba, olyan 18-20.hét körül.
2015. dec. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Femibiont szedek meg terhesseg elotti idoszaktol, egyebet nem mondott a doki.
2015. dec. 20. 10:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Magnézium! Magnesii citrici a legjobban felszívódó, min. napi 2x1 kellene, jó még a Magnerot, esetleg a Magnesolv. Csodálkozom, hogy nem mondta az orvos, nekem minden alkalommal a számba rágta, hogy bármi ilyen van, amit leírtál, emelni egy nagyot pár napig az adagon. Túladagolni nem lehet, max. hasmenést csinál, és kiürül, abból lehet tudni, hogy visszavehetsz az adagból.


Kellene szedni a 36. hétig, meg kálciumot is, ha nem viszel be eleget az evéssel. A femibionban ezek nincsenek benne.


Hátfájás(gerinc) nekem kifejezetten a 17-18. hét környékén jött elő, youtubeon írd be, hogy kismamajóga derékfájás, és van fenn egy nagyon jó 5 perces videó, annak a gyakorlatait csinálom, illetve közben a hastartó pánt is sokat segít, kb. panaszmentes vagyok azóta.

2015. dec. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!