Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az alkohol befolyásolja a...

Az alkohol befolyásolja a terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
Másnaposan reggel csináltam tesztet, ami alig láthatóan pozitív, mutathatja azért a 2. csíkot, mert még volt bennem alkohol?
2015. dec. 20. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Szegény gyerek...
2015. dec. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mint ahogy egy "kedves" üzenetírónak is

leírtam, nem tervezett gyerek lenne, szóval nem kell az ítélgetés. Arra vagyok kíváncsi, hogy ez befolyásolja-e a tesztet, vagy nem? Ha gyerek lesz akkor alap, hogy nem iszok, de amíg nem tudom, hogy jön, és nem is készülök rá, nehogy már ne szórakozzak 22 évesen. Stabil kapcsolatban, sőt házasságban élek normális anyagi háttérrel, nincsenek függőségeim, néha szórakozni járok, és iszok, nehogy megkövezzetek már minden ismeretség nélkül!

2015. dec. 20. 17:16
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Akkor 22 évesen tudnod kéne hogy az alkoholnak semmi köze a hcg szint emelkedéséhez illetve illene normálisan védekezni!! És igen terhes vagy és semmi köze a teszt eredményének az alkoholhoz!!! Gratulálok kismama
2015. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja, terhes vagy.
2015. dec. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha tudtam volna, nem kérdezném... És igenis örülnék, ha baba lenne, férjem is szeretné, de nem görcsölünk rá, nem figyelgetem, mikor kell együtt lenni, hogy sikerüljön, nem védekezünk, csak megszakítással vagyunk együtt, mert nem baj, ha jön, amolyan meglepetés lenne. De kétlem, hogy egy estés ivás ekkora probléma lenne, mint amekkora ügyet tudtok csinálni belőle. Én igenis örülök, hogy jön, apukának még nem szólok, de el is kezdem szedni a vitamint, és a folsavat. Köszönöm a válaszokat!
2015. dec. 20. 17:29
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy lassan 2 éve vagyunk együtt így megszakítással, hogy "jön a baba, ha jönnie kell" mentalitással, nem siettettük, de most jó ajándék lesz karácsonyra! Most utána is nézek mindennek ezzel kapcsolatban! További szép napot! :)
2015. dec. 20. 17:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Dehogy okoz gondot egyszeri alkohol fogyasztás, nyilván ezután úgysem iszol. Nekünk se tervezett volt a babó, még csak nem is gyanítottam, hisz hormonproblémáim vannak, doki szerint nem lehet így gyerekem csak lombikkal. Sajnos lazán végigittam a nyaralást a barátokkal, házi pálinkáztunk minden este. Aznap kellett volna megjönnie mikor hazaindultunk, de nem jött meg hiába vártam. Most 27 hetes vagyok egy egészséges örökmozgó kislány rugizik jelen pillanatban is a pocakomban. :)

Gratulálok a babához, élvezd ki minden percét! :)

2015. dec. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:) köszönöm szépen, gratula a kislányhoz :)
2015. dec. 20. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!