Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokat kell várni a Sote I.-en...

Sokat kell várni a Sote I.-en amniocentézisen? Hogy történik a mintavétel? Mennyi idő múlva van eredmény?Tényleg 4 hét? Ha valami baj van, előbb szólnak?

Figyelt kérdés
2008. szept. 15. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
szia.Igen voltam.sokat kellett várni, annak ellenére, hogy be voltam jelentkezve.10-re és kb fél 12-re jutottam be.maga a beavatkozás nekem nem fájt, annak ellenére, hogy 3 szor szurták a pocakom, mert mindig oda ment a baba és nem akarták megsérteni.amikor a pocakomba picit forgatta a tüt, hogynehogy megsértse, az picit fájt,de ez sincs mindenkinél.a szúrás, mint egy vérvétel.de tényleg.eredmény kb 1 hónap múlva, de rá irják a papirodra, hogy pontosan mikor,és hányra kell érte menned.sürgetni nem érdemes,nincs kész hamarabb,viszont rajta van a papíron, hogy ha valami komoly gond van azonnal szólnak.zóval ne aggodj.bár volt ott olyan kismama,akinek könnyes volt a szeme,és olyan is aki totál megvolt halva.a fálydalomküszöbünk más.és nem figyeltem, hogy mit csinál a doki, és beszélgettem vele.igy nem izgultam annyira.sok sikert.
2008. szept. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia!köszönöm a válaszod..már csak kettőt felejtettem el megkérdezni:a mintavétel alatt ugye folyamatosan nézik uh-al?a párom bent lehet velem?
2008. szept. 15. 16:14
 3/7 anonim ***** válasza:
szia.bocsi, csak későn vettem észre a kérésed.igen folyamatosan figyelik.én tapasztaltnak néztem a dokit,az aszisztensnő, egy szőkés hosszuhajú viszont nagyon nem empatikus.sőt szerintem durva.sajna ő kiküldte,egy az egyben az apukát.én már meg se próbáltam bevinni.
2008. szept. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hú..hát ez rohadt jó.A nők mindíg bántóbbak az ilyen helyzeteknél.Egyébként ott még mondanak v.mit a babáról?
2008. szept. 15. 18:09
 5/7 anonim ***** válasza:
van egy másik nő, az nagyon kedves.sajna hozzá csak 2 percre volt szerencsém.igyekeztem nem foglalkozni vele.te se figyelj rá.reméljük szabin lesz.én 3 szor voltam ott ő mindig ott volt.talán nálad nem.ott akkor nem mondanak semmit a babáról.sietnek,rengeteget kell levenni.egy hónap múlva mikor az eredményért mentem, csináltak egy uh-t.akkor mindent elmondtak róla,csak a nemét nem.hossz,suly,magzatvíz,placenta,stb.de pont ma olvastam, hogy a levett magzatvíz,kb 2 óra múlva ulyra termelődik.ez megnyugtató volt igy utólag is.ne aggódj,remélem hamar túl leszel rajta.a pihenést tartsd be.de szigurúan.aznap csak fekvés.másnap rengeteg fekvés semmi munka.aztán,csak az emelésekre figyelj, és nem lesz semmi gond.drukkolok.üdv.
2008. szept. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!!
2008. szept. 15. 19:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek hamarabb is meg volt az eredmény.Arra járt,bement,gondolta megkérdezi hátha...szerencséje volt.Nekem a Telki-ben csinálták-Prágába küldik a mintát és fluoreszkálós módszerrel végzik az elemzést-,2 nap múlva már hívtak is,h minden oké.1 hónapot nem bírtam volna ki...én 4 napig zömében csak pihentem utána!Sok szerencsét! 18 hetes baba anyukája
2008. szept. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!