Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 41. hétben vagyok. Az 5....

41. hétben vagyok. Az 5. napom. Tegnap távozott egy nyákdugó darab. Voltam magz. Víz vizsgálaton. Neg. Azóta bővebb, néha kissé sárgás (nyákdugó darabok? ) folyásom van. Lehet a vizsgálattól, vagy mert tágulok?

Figyelt kérdés
Sajnos fájásaim még mindig nincsenek, holnap reggel megint nst. Meddig lehet ezt bírni?
2010. márc. 24. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Annak idején a 40+4-en délután kezdett menni a nyákdugó, akkor jöttek a fájások is, délelőtti nst-n semmi, vizsgálat szerint 3000-es méhszáj. Estére megszületett a fiam:)

Kitartás, már bármelyik percben megindulhat! Könnyű szülést és jó babázást!

ҝ

2010. márc. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én is a 41. hetemet taposom!Nekem még nyákdugó nem távozott,de a tegnapi vizsgálatomon azt mondták,hogy a sárgás folyás az arra utal,hogy vékonyodik a méhfalam!Más tünetem nekem sincs. :(
2010. márc. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
utolsónak- priviben beszélhetnénk...
2010. márc. 24. 09:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Írtam neked emailt.Ma 9:30-ra megyek az ujabb vizsgálatra.Utána írok!
2010. márc. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!