Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti párotok szokta fogni a...

Ti párotok szokta fogni a hasatok? Vagy hogy viszonyul a terhességhez, magzathoz?

Figyelt kérdés

Én úgy vettem észre h nem nagyon "érdekli" vagy "köti" le h bennem van a fia.. Valószínűleg még fel sem fogta hiszen első baba :)


Csak kíváncsi lennék h más férfi, pasi is így viselkedik a párjával? Tapasztalokra lennék kíváncsi :)



2015. dec. 24. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem simogatta soha, nem beszélt hozza soha, sőt amikor már látszott hogy mozog kifejezetten borzongott...! Ettől függetlenül már megszuletett a masodik gyermekünk is es imádja! ️
2015. dec. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van egy esti közös programunk: lefekvés után, amikor a fia virgonckodik a hasamban, akkor jó ideig a férjem rajta tartja a kezét. Napközben pedig át szokta karolni, de beszélni nem szokott hozzá, tulajdonképp én sem sokat, egyikőnk sem az az érzelgős fajta. Nem tulajdonítanék nagy jelentőséget a viselkedésének. 34 hkm
2015. dec. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Látta amikor a célegyenesbe ért a nagylányunk, hát az sokkolta.

Pont a hátamra fordultam, és elég látványos volt.

Utána mondta, hogy ez volt az a pillanat amikor tudatosult benne, hogy a hasamban van a pici.

2015. dec. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát igen sejtettem h a férfiak picit máshogy viszonyulnak a dologhoz.


Csak néha olyan jó lenne ha érdeklődne utána..

Én sem vagyok az az érzelgős típus csak hát nah.. :)

2015. dec. 24. 15:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Szokta fogni, sokszor úgy alszunk el esténként, hogy simogatja, vagy csak ráteszi a tenyerét a hasamra. Szokott rá puszit adni, néha beszél is hozzá, és csak az zavarja, hogy még sosem látta a mozgást. Mármint érezni már érezte nagyon sokszor, de néha olyan viccesen kitüremkedik itt-ott a hasam egy-egy pillanatra, csak mindig mire odanéz, addigra már nem csinálja, én meg előre nem tudom megmondani, hogy mikor lesz érdemes nézni :)

Voltunk 4D ultrahangon, az is nagyon tetszett neki, azóta mindenkinek a baba képét mutogatja :)

2015. dec. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk volt, hogy 1-2 hétig nem is beszéltünk a babáról. Csak ott volt a pocakomban. :)

Imádja mindkét gyerekét.

2015. dec. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Onnantól hogy tudta őket (egyik még pocakban van) simogtja, mindennap olvas mesét neki, "beszélget vele". Este olajjal bekeni a hasamat.

Én az első babánkkal nem tudtam ezt megtenni, és ez látszott is mikor megszületett. Apukájára jobban megnyugodott stb. Hát ezt most máshogy fogom fel a 2. Babánál ;)

2015. dec. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Néha beszél hozzá, megfogja, de sokszor kérem én, hogy tegye oda a kezét. Mondta, hogy ő nem akarja minden rúgásnál megfogni, én meg mondtam, hogy nekem ilyen választási lehetőségem nincsen, úgyhogy jöjjön csak és fogja meg :D Korábban, mikor még nem nagyon lehetett kívűlről érezni, akkor nem szerette annyira megfogni, mert ha érezte, akkor az volt fura, ha meg nem, akkor meg sokat kellett várni. Aztán egy ideje már magától is szokott jönni, hogy megfogja, de sokkal több az, amikor én kérem. Pedig nagyon örül neki, meg mikor magától hosszabb ideig fogja és pont mozog, az nagyon jó érzés, de azért kell sokszor unszolni is:)
2015. dec. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

En 13hetes terhes vagyok, ferjem nem a legerzelgosebb, de imadja simogatni a hasam, pedig meg nem is nol, nem hogy valamit is erezne.

Mindig mondja, hogy o mar azt varja, hogy megrugja a kezet! :-)

2015. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!