Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja a babámnak?

Lehet baja a babámnak?

Figyelt kérdés
Vendégségbe mentünk, leejtettem az ajakírem a földre. Felvettem a földről és bekentem a számat vele. Utána észrevettem, hogy van macskájuk, ami ki be járkál. Nagyon félek, hogy elkapok valamit tőle. Enni sem mertem az ebédből. Túl reagálom?
2015. dec. 25. 18:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Túl reagálod. Ennyitől neked sem lesz semmi bajod, a babádnak semmiképpen. Nyugodtan ehettél volna.
2015. dec. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Úristen :DDD

Utcára se menj, ott még hajléktalanok is vannak.

2015. dec. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mertél enni???? Szerinted belefőzék a macskaszart a kajába? Jesszusom...

Na, ezért nem szeretek vendégeket hívni. Én is terhes vagyok és van macskánk is, meg kutya is. És képzeld, eszem minden nap...

2015. dec. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes szó rá a túl reagálás, igen.
2015. dec. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
78%
Túldramatizàlós, agyhalott, hisztis - további tökéletes szavak.
2015. dec. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Dorobert ***** válasza:
100%
Hol a baba? Állapotos vagy? Semmi bajod nem lesz a macskás ajakírtől! Van 2 éves kislányom ,a párom állapotos ,sose túloztuk el a sterilizálást semmivel ,egészséges mindenki! Az immunrendszer had tanúlja meg a macskapiszok elleni védekezést! :)
2015. dec. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Folyamatossan símogatta a kutyát is, utána úgy tálalt, hogy kezet se mosott... Számomra ez nem higiénikus.
2015. dec. 25. 19:31
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan sok helyre hívnak vendégségbe, ha így viselkedsz... :)
2015. dec. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
51%
Igen, oké, abban egyetértek , hogy nem higiénikus így, mi mindig kezet mosunk állat simi után, így már annyira nem reagálod túl, de attól függetlenül nem lesz baja a babádnak. Legközelebb szólj, hogy mosson kezet aki tálal, vagy tegyél magadnak te ételt.
2015. dec. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
Ó, én is ilyen macskaparás vagyok, nem volt még toxoplazmám ezért én is parázok terhesen. Anyósomnál macskák és macskaszőr van, komolyan minden kajában találok, meg minden ruhán. Terhesen nem merek enni belőle. Ha nem vagyok terhes nem parázok ezen, persze nem örülök, hogy minden macskaszőrös, azért eszem-iszom ott. Szóval akkor már ketten legalább ilyen ufók vagyunk :-). Hallottam egy terhesen toxoplazmát kapott nőröl (anyukám ismerőse), nem lett jó vége. Valószínűleg innen ered a félelem.
2015. dec. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!