Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+5 hetesek vagyunk és nagyon...

6+5 hetesek vagyunk és nagyon nagyon hányinger és rossz szájszagom van, az első terhességemnél is voltak ilyen problémák de nem ennyire, mit lehet ez ellen tenni? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nekem is így volt. A hányingert elméletileg enyhíti a B6 vitamin, és tényleg van, akinek használ, nekem nem jött be. Én olyankor megittam egy-két korty jéghideg kólát, vagy elszopogattam egy jégkockát, ez mindig volt a fagyasztóban, decemberben is. :) A jéghideg limonádé is segített, a citrom nagyon jó hányinger ellen. Vagy a mentolos rágó jöhetett szóba nálam, ha épp úton voltam...

A szájszag is ismerős, erre nekem az OralB féle szájvíz vált be, azzal öblögettem naponta többször is.

30 hetes kismama

2010. márc. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasz, most már bármit kipróbálok csak enyhítse a tüneteket. az a baj hogy a reggeli rosszullét nálam nem reggeli hanem egész napos:(
2010. márc. 25. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!