Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan nagyon rossz a gyomrom...

Olyan nagyon rossz a gyomrom (6 hetes kismama vagyok). Nincs se hányinger, se émelygés. Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Nem ég a gyomrom, se nem fáj, csak olyan, mintha rosszul esett volna az az étel amit ettem, pedig nagyon jól esett, de bármit eszek, ugyan ez van. Ha meg megéhezek, akkor szédülök az éhségtől. Feküdni nem nagyon tudok, mert 14 hónapos kisfiammal vagyok itthon, segítségem nincs, a férjem késő estig dolgozik. Van valami tuti tippetek? (ja meg állandóan hullafáradt vagyok) Az első terhességem teljesen tünetmentes volt, így ez nekem tök ismeretlen.
2011. jan. 29. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem ilyen volt az elsö 13-14 hét. könyörögtem hogy legyek már túl ezen a szakaszon. nem tudtam hányni, de iszonyat nyomott voltam, és mindent megkívántam addig amíg a szßamba vettem. a hagymától teljesen rosszul lettem, még a fejem is megfájdult. próbálj teljesen hagyma, zsírmentes füszermentes kaját enni. nekem talán ez hatott, hogy fött zöldséget föt hússal ettem szinte alig alig füszer, hiába kívántam bármit azt mondtam, hogy inkább nem. az összes terméken azt néztem van-e benne hagyma.
2011. jan. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyömbér (Kinley)vagy hideg cola.Nekem ez segített.
2011. jan. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, kipróbálom:)
2011. jan. 30. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!