Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hany hetesnek nezek ki?...

Hany hetesnek nezek ki? Nagyon kicsi a hasam az biztos.

Figyelt kérdés
2015. dec. 27. 21:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek.

Egyik barátnőmnek volt ugyanekkora pocakja, makkegészségesen született gyönyörű kislánya. És irigyeltem! Nem volt gondja lehajolni cipőt kötni, könnyen mozgott, nem lett terhességi csíkokkal teli, szülés után nem volt bálna, 1 hét után a régi farmerjaiba járt. Hidd el van előnye!😃

2015. dec. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Az a durva h 20 kilot hiztam eddig (163 cm vagyok), szoval a regi ruhamba csak egy kis ido utan fogok beleferni. Igaz a csizmat fel tudom venni konnyen, viszont mivel a baba nalam is pont akkora, ahogy masnal ennyi idosen, igy engem sem kerul el gyomorsav, a nehez mozgas, az ejszakai pisiles 3-4 szer es a nehezlegzes. Ha es a nem alvas
2015. dec. 27. 23:41
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát én ilyet még nem láttam, nem győztem nézni a képet :) :) Jó egészséget! :)
2015. dec. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2015. dec. 28. 00:04
 15/16 anonim ***** válasza:
Huuuu de irigyellek! :) 18-20 hetesnek mondtam volna,majdnem leesett az allam amikor meglattam,hogy 34 hetes vagy. :) Nekem 12 hetesen volt ekkora hasam a fiammal. Mindenki azt mondta hogy tuti ikreim lesznek,azert olyan nagy a hasam :D Persze egy baba lett,de hatalmas volt :) Jo babavarast neked ;)
2015. dec. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 mandiga ***** válasza:
Az első babánál nekem is ilyen kicsi volt a hasam, a 3. babánál meg mint egy hordó, úgy néztem ki. :)
2015. dec. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!