Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én egy 7 hetes kismamavagyok....

Én egy 7 hetes kismamavagyok. Voltam már orvosnál, ahol 5-6 hetesnek állapítottak meg, mert csak 10 mm-es petezsákot láttak. Ez kicsi?

Figyelt kérdés
De a menseshez számolva 7 hét. Az előző terhességemnél már 7 hetesen 5mm volt a baba. Most legközelebb azt monták 12 hetes uh. Ra menjek, szerintem az soká van még, ahhoz hogy nem láttak még embryot. Nektek mekkora volt ilyen idős korotkban a baba, vagy a petezsák. És szerintetek menjek még 12 hetes uh előtt uh-ra
2010. máj. 14. 19:43
 1/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
én voltam UH-n 7 és 10 hetesen is, pedig nálam megfelelt a korának a bébi. én mennék a helyedben, akkor még a szívét se látta a doki, gondolom, sok az az 5 hét... mindenesetre a következő UH-n ki fog derülni, hogy esetleg csak fiatalabb a babád a naptári korához képest, vagy valami baj van... szívből kívánom, hogy előbbi legyen!
2010. máj. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is mindenképp menj el újabb UH-ra szerintem ne várj még majdnem két hónapot. 5-6 hetes babának jó a 10 mm-es petezsák, úgy fordulhat elő, hogy neked nem a mensi előtt 14 nappal van peteérésed, hanem később...de azért jó a bizonyosság kb a 8.héten kell már szívhangot látni, szerintem ahhoz számold amit a doki mondott. Sajnos nekem volt rossz tapasztalatom is..de most 12 hetes kismama vagyok és minden rendben van :) amúgy nekem is később van peteérésem így hivatalosan 13 hetes vagyok, de a baba mérete alapján, illetve az én számításom szerint is 12 :) Remélem minden rendben lesz..jó babavárást

2010. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is ne aggódj, lehet később fogant. Én 5+5 naposan voltam először, akkor még csak 12 mm-es petezsák volt. Rá két hétre 7+5 naposan már 12 mm-es volt az embrió.

Szerintem mindenképpen menj el uh-ra, ne várj a 12. hétig.

2010. máj. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Én ma pont így jártam. 7 hetes vagyok utolsó mensi alapján. 10mm-es petezsákot mért a doki ma. Az orvos szerint kicsi, nem fejlődik, legalábbis úgy tűnik. Bőgve jöttem haza, mert missed ab? van a papírra írva. Aztán úgy döntöttem nem adom fel, mi van ha csak később fogant? Neked mit mondott egyébként a doki, hogy ez így normális?
2010. jún. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!