Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cigi menyire befolyasolja a...

Cigi menyire befolyasolja a teherbeesest?

Figyelt kérdés
Olyan kismamaktol szeretnek velemenyt akik terhesseguk elott cigiztek , cigizes alatt jott ossze a baba vagy csak miutan letettetek??
2010. márc. 24. 17:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is cigi mellett lettem terhes de 8 hónap alatt. Nem hiszem, hogy köze van hozzá.
2010. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nagy bagós voltam és teherbe estem :) Miután megtudtam a babát, utána tettem csak le a cigit (8 hetesen), de megpróbáltam kompenzálni vitaminokkal.

Csaknem 10 éve dohányoztam, bár közben majd minden évben volt 1-2 hónap kihagyás.

A helyzet most az, h ha csak a cigire gondolok, rosszul vagyok. :) A babámnak sincs semmi baja! Sőt 1-2 doki azt vallja, h ha nagy dohányos voltál, akkor ne hagyd hirtelen abba, napi 1-2 szál megengedett, hiszen csak jobban ártasz a bébinek, ha kívánod és feszült leszel.

Úgyis érezni fogod, h mi a helyes.

2010. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én hallottam ilyet, hogy a dohányos nők nehezebben esnek teherbe, a pasik spermái is látják kárát a ciginek.Na most ehhez képest, én mikor még csak álmodoztunk a babáraól, már akkor teherbe estem.Pedig nem terveztük, és cigiztem.Fogalmam sem volt róla, így a pozitív tesztig cigiztem is.De ha jól tudom, a pici nem kapott belőle, mert 1 hét a beágyazódás, és utána sem kerül rögtön kapcsolatba a keringésemmel.A pozitív teszt óta rá se néztem a cigire.Abban viszont van igazság, hogy a petesejt nem töltődik fel azokkal a tápanyagokkal, amire a babának szüksége van, ha dohányzol.Ezt annak idején a biológia prof. mondta előadáson, szóval biztos így van.
2010. márc. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Erős és többévig /15év/ tartó dohányzás után én is küzdöttem, de nem birtam letenni az istennek sem a bagót. Nyolc hónapig próbálkoztunk és a gyerek se jött össze, pedig mindent megtettünk az ég világon mindent, hidd el. Unokatesóm jött két hétre nyáron, ő erős dohányos, és hát vele együtt én is szívtam mint a gép, olyan, de olyan bűntudatom volt végig! Meg még valamim volt: pozitív tesztem! Nem hittem el! Akkor jött a baba, amikor szívtam, persze nem a cigitől, de talán lehet valami összefüggés, megnyugodtam, volt egy kellemes két hetem, még borozgattunk is a cigi mellé, azt hiszem lelkileg rendbe jöttem a hónapokig tartó leszokási stressz ment le rólam, és már jött is a bébi. Jah, pár napig szar volt cigi nélkül, mert miután megtudtam, hirtelen kellett letenni ugye, egyik napról a másikra. Hát ettől féltem, de csak pár nap volt rossz, hihetetlen, könnyebb volt leszokni, mint gondoltam.
2011. szept. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
8:17-es vagyok.( azóta már egy éves a lányom, makk egészséges, és gyönyörű) Kedves utolsó, gratulálok, így kell ezt csinálni!!Ha megfogan egy pici élet, annak erőt kell adnia a leszokáshoz, mindenkivel így kéne, hogy legyen.Sajnos, amikor szültem, láttam szoptató anyát, aki amint elvitték a babát, már vette is a köntösét, és húzott le cigizni.Nem is volt közös témánk..
2011. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!