Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kell egy nap 4 szem?...

Miért kell egy nap 4 szem? Gond ha most felborítom ezt?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok progeszteron tabletát irt fel az orvos. Keveset ìrt fel már csak két napra való adag lenne. Felhìvtam reggeről hogy tudna e írni nekem de azt mondta csak jövőhéten hétfőn tud. Arra gondoltam hogy csak reggel meg este vennémbe így nem esne ki annyi nap. Lehet így ? Voltak vetéléseim azért szedem remélem nem lesz gond.

2015. dec. 28. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt vetelesem. A progi okozta a veteleseket vagy nem is vizsgaltak? Ha az okozta vagy nem derult ki, erdemes betartani.


En azt tennem, hogy ha mar napi 4-et irt, fognam magam, bemennek az sztkba vagy a haziorvosomhoz es iratnek fel még. Ok is siman fel tudjak irni (tapasztalat). Nem kezdenek kevesebbet szedni.


29 hkm

2015. dec. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Annak idején nekem a háziorvos is felírta, csak vinnem kellett a papírt, amin rajta volt, hogy nőgyógyász felírta.

Szerintem ne kockáztass, hanem próbáld meg mással felíratni!

2015. dec. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hazi orvos most nincd legkozelebb majd csütörtökön lesz. Akki irta nekem fel az a sztk- bol van o mondta menjek hetfőn. Multkor is ez volt szedtem egy hétig elfogyott ugye hétvégén nem tudtam iratni hetfő reggel mentem fel irtak a gyogyszertarba nem volt megrendeltettem masna reggel jött meg. Csütörtökön megprobalom a hazi orvost
2015. dec. 28. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!