Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen színű szeme és haja...

Milyen színű szeme és haja lehet, ha az anya zöld szemű és barna hajú, , az apa pedig kék szemű és szőke?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem

2015. jún. 16. 18:00
 1/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat!

Milyen színű szeme és haja lehet a gyereknek, ha az anya zöld szemű és barna hajú, , az apa pedig kék szemű és szőke?

2015. jún. 16. 18:01
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyen lehet 😊. Nekem és az apukának is barna hajunk és szemünk van, kislányunk mégis szőke és kék szemű 😊. Már 5 éves, így a szeme már valószínű kék marad, a haja lehet bebarnul. Apuka apukája és a húga volt kék szemű.
2015. jún. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudni kellene a nagyszülők tulajdonságait is.
2015. jún. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeme: zöld vagy kék

Haja: nagyobb valószínűséggel barna, de kezdetben lehet szőke; ritkább esetben szőke

2015. jún. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleim pontosan ilyen tulajdonságokkal bírnak. Mind a hárman barna hajúak és barna szeműek vagyunk.

Nagyszülői ágról egyedül anyukám anyukájának van barna szeme, az ő szemét örököltük.

2015. jún. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Férjem vakító kék szemű és szőke hajú, én sötétbarna vagyok zöldes szemmel.

3 gyerekünk van, mindegyikünk haja világosbarna, a két kislány szeme barna, a kisfiunké pedig majdnem fekete.

2015. jún. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szemszìn kalkulàtor van fenn neten. :) jó buli
2015. jún. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!