Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Torzíthat a 4D-s ultrahang?

Torzíthat a 4D-s ultrahang?

Figyelt kérdés
Olyan mint amikor belenézek a fényképezőbe közelről? 28 hetes vagyok és a kislányomnak a szemből készített közeli képeken nagynak tűnik az orra. Ami profilból van azon normál méretű. Szeretni fogom nagy orral is, csak meglepődtem, mikor megláttam. Páromnak nagy orra van, persze ő felnőtt férfi, de babakorában neki is pici orra volt.
2015. dec. 29. 20:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Feldobtad az estem :) "szeretni fogom nagy orral is" :) aranyos vagy,de nemhiszem,hogy a kisbabad nagy orral szuletne:)
2015. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2015. dec. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek is nagy orra van. 4D-n felnézett a szonográfus, hogy, hát, apasági tesztre itt nem lesz szükség..

Most már másfél éves, kezd hozzánőni az arca az orrához.

2015. dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

De edes vagy:)) a mienk minden uh-n mas parat ad, pl. a ferjem felkialt :"nyulszaja van?!!!" Aztan meg:"istenem, akkora fule lesz, mint apamnak":))


Torzit egyebkent, hiszen ott a viz, es gondolj bele, hogy rolad ugy csinalnanak fotot, hogy egy ajto mogott allsz es nem kerulnek meg, hanem igazabol kiretusaljak az ajtot eloled.:)=csak azt latod, amit magzatviz vesz korul:)


29hkm

2015. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
2. válaszoló köszönöm, látom nem csak én pörgök ezen. :))
2015. dec. 29. 20:40
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ó nálunk is néha ilyesztő volt a 4d, már belenyugodtam, hogy csúnya lesz, de szerencsére lényegesen szebb lett mint az uh-on :-)
2015. dec. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam olyan volt nemelyik 4D-s kepen, hogy azt hazudtam utana anyukamnak, hogy nem kaptuk meg a kepeket. :)
2015. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hihi :) Az én lányom már most is kiköpött apja, nálunk a füle nagy :D De akármilyen is lesz, imádni fogom :D Jó volt olvasni ezt a kérdést, köszi! :)
2015. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is nagy orra volt 4D-n. Vagyis úgy tűnt, 25 hetesen. Egyébként egyáltalán nincs neki nagy. :)
2015. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8-as, az én fiam nem sok mindent örökölt tőlem de a fülemet igen, kicsit kiáll neki és ezt nem láttuk 4D-n. :D ettől függetlenül ő így szép.
2015. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!