Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Torzíthat a 4D-s ultrahang?

Torzíthat a 4D-s ultrahang?

Figyelt kérdés
Olyan mint amikor belenézek a fényképezőbe közelről? 28 hetes vagyok és a kislányomnak a szemből készített közeli képeken nagynak tűnik az orra. Ami profilból van azon normál méretű. Szeretni fogom nagy orral is, csak meglepődtem, mikor megláttam. Páromnak nagy orra van, persze ő felnőtt férfi, de babakorában neki is pici orra volt.
2015. dec. 29. 20:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha szemből nagyobb, oldalról nem, akkor csak picit szélesebb lesz az orra, de nem jelentősen, szerintem.

A válaszokon jókat mosolyogtam én is. Főleg a nyúlszáj és stb.:))) aranyos volt.:)))

2015. dec. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Van olyan kép róla, ahol szemben sem nagy az orra, szóval nem tudom. Lehet az árnyék zavart be, hogy hátat fordított és belebújt a méhlepénybe. Mindenesetre már most imádom őt! Képzeljétek mosolygott és utána kaptunk egy grimaszt is, felhúzta a nóziját! :) Nektek volt hasonló élményetek?
2015. dec. 31. 12:44
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen, megfogta a buksiját, ivott a vízből és a nyelvét is kidugta.:) 27 hetes volt.:) Egyébként nagyon valósághű a 4-5D, én mindkét gy
2016. jan. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
...gyermekemmel elmentem és tényleg úgy néznek ki.:))
2016. jan. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok! 13-án lesz 9 hónapos a lányom és nem lett nagy az orra, sőt a csajos pici pisze orr kategóriába tartozik. :D Gondoltam leírom...
2016. dec. 5. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!