Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Ruzicska Zsolthoz jár...

Dr. Ruzicska Zsolthoz jár valaki? Jó szakember?

Figyelt kérdés
Nekem őt ajánlották, csak kiváncsi vagyok mások véleményére is.
2010. márc. 25. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Én Szigetváron szültem tavaly és én nem ajánlanám őt. Ha már jó szakembert akarsz, akkor Dr. Rétvári Csabát ajánlanám Szigetváron.
2010. márc. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Rétvári szerintem is nagyon jó!
2010. márc. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az elsőtől kérdezem, miért nem ajánlod? Rossz tapasztalat?
2010. márc. 30. 10:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm szült nála, mert éppen ő volt az ügyeletes. A szülés után már nem volt minden rendben, mert fél órán ár turkálta szegény nőt. Két hét múlva az ismerősöm trombózist kapott, mert nem távolította el megfelelően a méhlepényt, egy darab bent maradt, és szegény csaj majdnem ottmaradt.
2010. márc. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én decemberben szültem nála, és minden a legnagyobb rendben volt. Mind emberileg, mind orvosilag. A terhesség alatt végig bármikor felhívhattam ha gondom volt, és mindig kedves volt, és nem utolsó sorban mindig felvette a telefont. A szülésnél is akkora erőt adott, és a döntő pillanatban is nagyon ott volt, és pillanatok alatt tette a dolgát, szinte észbe sem kaptam. Csak annyit mondok hogy szülés után két órával már ücsörögtem a gátmetszésem helyén. Szal no comment, mindenkinek magának kell eldöntenie kit választ.


Előző, nem tudhatod, hogy mik voltak a körülmények az ismerősödnél, biztos nem véletlenül "turkált" fél órán át. Szerintem ez totál nem orvos függő, mert semelyiknek nincs röntgen szeme. Persze sajnálom az ismerősödet, de azért egy ilyenből nem kéne messzemenő következtetéseket levonni.

2010. ápr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem nála szültem, de nekem negatív élményem van róla. Éjjel érkeztem mert elfolyt a magzatvíz és ő volt az ügyeletes. Pofákat vágott, hogy fel lett ébresztve, goromba volt és durva. Emberileg nálam leszerepelt. Nekem nem ő volt az orvosom tehát pénzt tőlem nem kapott, ahogy én sem tőle emberséget és kedvességet!!! Ne a pénzemért legyen velem egy orvos emberséges, nem erre esküdött fel!!!
2010. ápr. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a világ így működik. Akinek adsz pénzt az kedves veled, akinek nem, az pedig ilyen. SAJNOS! Ezt én is tapasztaltam, az ügyeletes velem is pokróc volt, sőt úgy vizsgált meg nem egyszer, hogy majdnem besz*tam mikor elfolyt a magzatvíz. Sőt voltam másik kórházban a terhesség alatt és ott is nagy ívben tojtak rám, mert nem ott volt a fogadott orvosom. Ez a magyar egészségügy!
2010. ápr. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem Ruzicska Zsolttal volt jó tapasztalatom, Rétvárival meg ellenkezőleg. Ruzicskához karácsonykor (na jó, 27-én) estem be ügyeletre, este 6 után. Empatikus volt (erre akkor nagy szükségem volt), türelmes és alapos. Olyan lelkiismeretesen adott át másnapi műtétre a soron következő ügyeletesnek, hogy csak ámultam, hogy ilyen is van a magyar egészségügyben. Mindezt köszönömre, a kis hazánkban divatos borítékcsúsztatás nélkül. Maradjunk annyiban: vannak a sztárnőgyógyászok, meg vannak a lelkiismeretesek.
2014. jan. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!