Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális dolog 19 hetesen ez...

Normális dolog 19 hetesen ez az erőss derékfájás?

Figyelt kérdés
Harmadik babám de az első kettővel nem voltak ilyen problèmáim. Szó szerint szerettem terhesnek lenni. Ez a harmadik viszont rendesen megkínoz. Nem tudok a hátamon feküdni mert úgy èrzem szètszakad a derekam de mostmár ha állok ha ülök mindenhogy fáj. Már most reggel id ahogy az ágyból kikeltem. A dokim azt mondja a kor miatt is más mint az első kettő. Velük mèg 23-27 èves voltam most 32.
2016. jan. 2. 08:15
 1/4 kikkina88 ***** válasza:
41%
Hat nem tudom h normalis e de en 27evesen most varom a masodikat de sokkal rosszabbul viselem mint az elsot.nekem is rettentoen faj a derekam.sokkal rosszabb a kozerzetem,faradtabb vagyok,nyugosebb vagyok...ugy latszik ahogy oregszunk kenyesebbek lettunk,mint fizikailag mint lelkileg.:-)
2016. jan. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A barátnőmnek fájt a dereka az elejétől. Hordasz esetleg olyan hasfogót, mint amit mondjuk a Brendonban lehet kapni? Az neki sokat segített.


nekem nincs ilyen problémám, nagy a mellem, nagy a hátizmom emiatt, így gondolom, tudom tartani magam.


Az orvosod elég durva, hogy ezt mondta a korodra. Mondtam volna neki, hogy: és akkor a doktor úrnak/nőnek meg leszakad a háta minden nap kétszer, ha a kor okozza?:D


30hkm, 28N

2016. jan. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a helyzet. Az elsőt még fiatalon szültem, nem fájt semmim. Most 28 vagyok, most várom a másodikat, de kb. a 19. héttől nekem is fáj a derekam, hol jobb, hol rosszabb, most éppen szörnyű (32. hét). Csak remélni merem, hogy a szülés után elmúlik.
2016. jan. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat! Idősödükn lehet tènyleg ez az oka :D
2016. jan. 5. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!