Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen és naposan volt...

Hány hetesen és naposan volt ilyen értéketek: 2100 és ehhez képest mikor indult be a dolog?

Figyelt kérdés
Milyen volt a vajúdás/szülés, mikor lett meg a baba? Minden tapasztalat/történet érdekel:) 37 h 6 n km

2012. dec. 5. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:

A 29. héten sokat görcsöltem, végül be is mentem a kórházba, mert nem múlt. Akkor állapította meg a doki, hogy 2100 a méhszáj érték.

Bent voltam pár napot megfigyelésen. Otthon kicsit pihengettem, nem dolgoztam már (fizikai munka), de a háztartást azért csináltam, élhettünk házas életet is. Egy dolgot mondott a doki, hogy azért havat lapátolni ne menjek ki. :)

40 hét 4 naposan szültem. Magzatvíz szivárgással indult, fájás gyengeség,oxitocin, kézzel tágítás, 12 óra alatt lett meg a lányom. Nem volt könnyű szülés, közel jártunk a császárhoz is.

2012. dec. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24 héttöl 2100 az értékem egybe vagyok 29 hetes vagyok igy ehhez nem tudok mit irni
2012. dec. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

32 hetesen volt ennyi, azóta is egybe vagyok


37 hkm

2012. dec. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36 hetesen volt ennyi 37+2 szültem.
2012. dec. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utolso vagyok...most olvastam a többit.

Semmi jele nem volt hogy szülök hétvőn anno ctg-n voltam doki ó kismama kihuzza 40.hétig...

Másnap megszültem...délelőtt bevásároltam megfőztem kitakaritottam...ebédeltem és lefeküldtem volna aludni lefeküdtem kicsit feküdtem aztán kislányom csuklani kezdett volt egy pukk és elfolyt a magzatviz de csak feküdtem mert nem számitottam rá párom otthon volt éppen szabadnapos volt.Kb fél órát feküdtem utánna feláltam és dölt belőlem a viz..felkeltettem szoltam neki apa jön a lányod ugy pattant fel mint aki bolha csipett meg..:-))Azt hitte hülyéskedek....aztán mutattam neki hogy nem folyik a viz..lezuhanyoztam bepakoltam még ami kell hivuk a mentőket kb fél 3 ra értünk be a korházba..fájás semmi....megvizsgáltak minden ok volt...kaptam oxit nem tágultam rendesen de fájni kezdett már..doki kézzel tágitott ami szörnyű volt hu az nagyon fájt.utánna pihentem párom ült mellettem/külön szobában voltunk/hülyéskedtünk ilyesmi hallgattuk a kislányom szivhangját...fájt fájt de nem volt vészes egyánltalán....

6 fele kaptam beöntést borotváltak...akkor már fájt rendesen...de még mindig nem volt olyan rossz amire számitottam.Utánna mondták hogy menjek vissza aszobába.Ja azt elfelejtettem mondani hogy mikor mondták hogy kapom a beöntést apuka menjen el enni ilyesmi mert még vagy 12 óra kb..szoval visszamentem a szobámba de akkor már nagyon fájt hol ültem hol feküdtem hol áltam sehogy nem volt jo nagyon fájt a derekam meg már minden...visszajött a férjem kb 3/4 7 utánn egy picivel még jo hogy jött....mert mondtam hogy nagyon fáj hivjon valakit de mire visszaért kb 2 perc már mondtam hogy nekem nyomnom kell...jött a doki és mondta is hogy hu szülünk....és párat nyomtam ugy 4-5 öt és meglett a kislányom..:-))Szoval nekem nagyon gyorsan ment az egész..Apuka ment a babával méricskélni ilyesmi addig emngem rendbe raktak kijött a méhlepény ilyesmi...

Hál Istennek nem volt gátmetszés sem sikeres volt a gátvédelem amit utolag tudtam meg....hogy volt egyánltalán olyan gyorsan törtnt minden ..

De nagyon szép élmény volt a mai napig mindenre emlékszem pedig kislányom már 3 éves lesz..:-)És tervezzük a kistesot jövőre....:-)

Ugyhogy nekem nagyon jo tapasztalataim vannak szülés utánn már rohangáltam olyan boldog voltam aludni sem tudtam egész éjjel...

Kivánom hogy ugyan ilyen szép szülésed legyen ha bármi kérdésed van irj akár privit is szivesen válaszolok!

Azt nem irtam kislányom 3060 gr és 56 cm el született 37+2 naposan.

2012. dec. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenkinek! Aki babázik, annak jó egészséget, aki még vár, mint mi:), azoknak boldog babavárást és KÖNNYŰ szülést kívánok!
2012. dec. 7. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!