Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes terhesen 6-7 kgt...

21 hetes terhesen 6-7 kgt híztam már ez nagyon sok?

Figyelt kérdés

Nagyon odafigyelek miket eszem. Karácsonykor ettem 1-2 szelet almás pitét pl. meg némi szénhidrátos köretet, mert nem szoktam, illetve mértékkel, de akkor is elkeserít. Ezt nem értem. Mintha semmi értelme nem lenne a mértéktartásomnak.

173 cm 60 kgról kezdtem.



2016. jan. 2. 18:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A kettőt együtt fontos toxémia miatt figyelni.


A vizesedéstől is lehet az ekkora mértékű súlygyarapodás, sőt, ilyen rövid idő alatt 2 kiló ezt teszi valószínűvé. Mennyi vizet iszol egy nap?

2016. jan. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Toxémiát szűrtek nálam, alacsony lett. Hát azt az utóbbi hetekben sajnos keveset..:-(
2016. jan. 3. 16:03
 13/18 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy 3 napig többet iszol (minimum napi 2-3 l szénsavmentes vizet), és utána leméred magad. Ha fogyasztasz elég folyadékot, akkor a vizesedésnek csökkennie kell, és a súlynak is, de legalább azt elérnéd vele, hogy lassabban nőne a súlyod, és a placentával sem lenne idő előtt semmi (gondolom szeretnéd, ha még sokáig el tudná látni a babádat).
2016. jan. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm odafigyelek! Kezdetben a folyadék is rendben volt, de miután tragikzs hirtelenséggel meghalt apukám 2 hónapja nagyon felborult minden. De a folyadékot vissza kell állítanom a normál bevitelre!
2016. jan. 3. 18:42
 15/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( Az enyém sem él már sajnos, de ők meg biztosan azt szeretnék, hogy minden rendben legyen.
2016. jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Igen..

Mondjuk apu szerint nem is lenne ez sok hízás:-)

Csak én aggodalmaskodom..

2016. jan. 3. 23:23
 17/18 A kérdező kommentje:
Együttérzésem neked is:-(
2016. jan. 3. 23:24
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem is a hízásra írtam, hanem a folyadékbevitelre ;)

A hízásra nem tudom, az enyém mit mondana, mert anyukám annó vagy 20 kilót felszedett, attól én messze vagyok:)

2016. jan. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!