Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mennétek dokihoz? Nov...

Mikor mennétek dokihoz? Nov 23án volt az utolsó menszim. Dec 11-én volt beágyazodásos vérzésem. Dec 31-én erős pozi teszt. Ha már hétfőn mennék az még korai lenne?

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:

2 hettel a pozi teszt utan adott az en dokim idopontot, mert akkor mar volt mit nezni.:)


Ha nem volt vetelesed, ami miatt gyogyszer kell v ilyesmi, ne menj korabban!


30hkm

2016. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem a kisfiamnál nov. 25-én jött meg utoljára, dec. 27-én már pozitívat teszteltem, január első munkanapján mentem a dokihoz. Egyértelműen megállapította a terhességet, szívhang is volt. Szerintem nem korai hétfőn menned.

Ja, és gratulálok! :)

2016. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem korai. Max még csak a petezsákot látja. Lehet még nem lesz szívhangja. De akkor visszarendel 1-2 hét múlva újabb vizsgálatra. Egyébként gratulálok 😊
2016. jan. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gratulációkat,arik vagytok:)Holnap megyek dokihoz.Remélem lát majd valamit/valakit/:)Majd írok mi volt.Izgulok nagyon:)
2016. jan. 3. 21:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok :) Nekem november 17.-én volt az utolsó. December 20.-án pozitívat teszteltem, 30.-án voltam dokinál, 6 hetes terhességet állapított meg, szívhang egyelőre nincs. Tuti korán mentem. :)
2016. jan. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál.3 mm-es petezsákot látott.Még szívhang nincs.10 nap múlva kell mennem újra.De megnyugodtam hogy nem ciszta okozta a pozi tesztet.Utolsó gratulálok.
2016. jan. 4. 11:31
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó neked mikor kell visszamenned a dokihoz?
2016. jan. 4. 11:32
 8/8 anonim válasza:
3. vagyok. Még egyszer gratulálok. Vigyázz magadra! 😊
2016. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!