Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tanácsot szeretnék kérni,...

Tanácsot szeretnék kérni, hogy mire számítsak?

Figyelt kérdés
Egy hete, hogy pozitívat teszteltem, két napra rá kaptam időpontot a nőgyógyászomhoz, aki sajnos még nem látott semmit, csak a megvastagodott méhnyálkahártyát, ami akkor 11,4mm volt. 01.08-ra,azaz péntekre kaptam újabb időpontot, de ma egy kis barnás folyás jelentkezett. Járt esetleg már így valaki?
2016. jan. 3. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Èn a 7-10.hètig mindkèt terhességemmel barnáztam nem volt gond. A méhnyálkahártyát nem tudom èn már mindig úgy mentem dokihoz h volt embrió.
2016. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előfordul az első trimeszterben, de jobb lenne, ha holnap elmennél orvoshoz, lehet hematóma, vagy progeszteronhiány.
2016. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

menj el dokihoz holnap, adhat rá progeszteront, de lehet hematóma is, vagy semmiség is lehet. ilyesmivel végig a terhesség alatt érdemes dokihoz menni.


nekem a 22. héten vérzett a hüvelyem a vécépapíron, kiderült, hogy csak a folyásom marta fel a hüvelyfalamat, de azért jobb, hogy azonnal uh+doki volt.:)

2016. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!