Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Epepangásom van ti hogy...

NikiDávid kérdése:

Epepangásom van ti hogy birkóztatók meg vele? Írjatok tanácsot mivel enyhítitek, mikor szültetek meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 36 hkm vagyok, 29 hétben jött elő, kaptam rá az Ursofalk gyógyszert szedem is az értékeimet 202-ről 191-re levitte, de a viszketés nem múlik söt néha annyira rossz már a viszketés. Mikor szültetek meg, elmúlott a viszketés szülés után? Köszönöm

2015. dec. 1. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősömet ilyen baj miatt a 37. héten meg császározták, aztán egy másik ismim pedig a 39. héten szintén császár! Náluk is a viszketés brutális volt! Szülés utàn pedig iszonyat hasmenése volt az egyikőjüknek!:( az epe miatt...
2015. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nekem az orvos azt javasolta,hogy reggel egyek szalonnát,vagy valami jó zsíros kaját, mert az beindítja az epeműködést. Végül nem volt alkalmam megpróbálni,mert még aznap este megcsászározott (farfekvés miatt, 39+6 voltam).
2015. dec. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Előző vagyok, igen, szülés után elmúlt szinte rögtön a viszketés, pedig már éjszakánként nem aludtam,szenvedtem nagyon.
2015. dec. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok, én kértem mar most a fogadott orvosomtol a csaszart es azt mondta hogy nem mert "rosszak" az eredmenyeim! Amit meg olvastam eddig 90%csaszar lett vége, sajnos nem találtam orvost aki Pakson-Szekszardon elválalt volna ezzel! Pedig fizetem.is volna! Szégyentelenek hagynak vele szenvedni.... de össze sz**rom magam ha majd avégen császár lesz... köszönöm a válaszokat
2015. dec. 2. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!