Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák a 25-26. hét körül:...

Kismamák a 25-26. hét körül: hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Elég gondtalan terhességem van, de mostanában kezdem nehéznek érezni magam, és lelassulni. (Még mindig dolgozom.) Ti dolgoztok? Meddig tervezitek? Milyen tüneteitek vannak?
2016. jan. 5. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 26 hetes vagyok 2. babát várom úgy hogy nem dolgozom, 2 éves a kislányom gyesen vagyok vele :)

Nehezebben bírom mint az elsőt, hatalmas a hasam, már 8 kg-ot híztam, fáj a derekam, nehéz hajolni, és hol van még a vége. A lábam is vizesedik estére főleg nagyon bedagad, valószínűleg ez a sok hízás oka is. De a méhszájam zárt, még nem tudjuk mi lesz, 2 hét múlva megyek uh-ra remélem akkor már megmutatja magát, bár én úgy érzem kislány :) És te hogy vagy? Tudjátok már mi lesz?

2016. jan. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

4-5 kilót hiztam, de az is igaz, hogy jelentős túlsúllyal indítottam. Nekem első baba jön, élemedett korom ellenére (40). Fiú lesz. Inkább fiút vártok?

Úgy gondoltam, március végéig dolgozom, de nem tudom.

2016. jan. 6. 15:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen fiút, már van egy lányom, több babát nem akarunk, örülnék ha lenne egy kisfiam is, de a párom inkább lányt akar, bár már van egy fia, az előző kapcsolatából. Szerintem ha nincs semmi próbléma a terhességeddel, és nem végzel olyan munkát ami káros lehet a babéra, akkor nyugodtan dolgozz amíg bírod
2016. jan. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikorra vagy kiírva? Én április 12.-re :)
2016. jan. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én 14-re 😊
2016. jan. 7. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!